Smaiļotājam Rumjancevam 5.vieta EČ

Smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs svētdien izcīnīja 5.  vietu Čehijā notiekošā Eiropas čempionāta (EČ) smaiļošanā un kanoe airēšanā 200 metru distances A finālā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarēja Marko Dragosavļevičs no Sebijas, kurš finišēja pēc 34,708 sekundēm. 2. vietā palika Zviedrijas sportists Pēters Menings, atpaliekot no uzvarētāja par 0,128 sekundēm, bet trešais finišēja Igns Navakausks no Lietuvas.

Rumjancevs finišā no uzvarētājā atpalika par 0,420 sekundēm

Sestdien notikušajās priekšsacīkstēs Rumjancevs savā braucienā bija trešais, tikai par 0,156 sekundēm atpaliekot no automātiskas iekļūšanas A finālā. Līdz ar to Latvijas pārstāvim bija jāsacenšas pusfinālā, kurā savā braucienā viņam izdevās uzvarēt un sasniegt A finālu. Arī pērn Rumjancevam izdevās sasniegt Eiropas čempionāta A finālu, kur viņš palika astotais.

Pirms tam 12. vietu kopvērtējumā 1000 metru distancē sestdien ieguva kanoists Dagnis Iļjins, kurš ieguva trešo vietu B finālā.

Kanoists Miķelis Ežmalis 200 metru distancē palika pie B fināla sliekšņa, bet smaiļotāja Madara Aldiņa iekļuva pusfinālā 200 metros, kur palika devītā un 500 metros viņai sacensības beidzās pēc priekšbrauciena.

EČ, kas sākās piektdien, noslēdzas svētdien.