Sports / Airēšana
Latvijas kanoists Iļjins iegūst 12.vietu Eiropas čempionātā(papildināts)

Kanoe airētājs Dagnis Iļjins sestdien Čehijā Eiropas čempionātā finišēja trešais B finālā un ieguva 12.vietu kopvērtējumā 1000 metru distancē, liecina rīkotāju informācija. Sākotnēji Iļjinu B finālā ierindoja ceturtajā pozīcijā, bet vēlāk Latvijas pārstāvis pakāpās vienu pozīciju augstāk.

Kanoists Iļjins Eiropas čempionātā iekļūst B finālā

Kanoists Dagnis Iļjins piektdien Čehijā Eiropas čempionātā priekšsacīkstēs iekļuva B finālā 1000 metru distancē, liecina rīkotāju informācija. Vēl trīs Latvijas sportisti startēs 200 metru distancē.

Arī Latvijas airētāju divnieks pasaules čempionātā nonāk D finālā

Vīriešu pārairu divnieks Krišs Kalniņš/Gints Zunde piektdien Amsterdamā palika pēdējie zemākā pusfināla braucienā un pasaules čempionāta noslēgumā startēs D finālā, kur varēs pretendēt uz 19.vietu, liecina rīkotāju informācija. Arī Elza Gulbe sieviešu vieninieču klasē iepriekš nonāca D finālā.

Airētāja Gulbe pasaules čempionātā varēs pretendēt tikai uz 19.vietu

Elza Gulbe ceturtdien Amsterdamā pasaules čempionātā sieviešu vieninieču ekipāžu konkurencē finišēja 4.vietā zemāka ranga pusfinālā, kas Latvijas airētājai sacensību noslēgumā ļaus startēt D finālā, kur varēs pretendēt uz 19.vietu, liecina rīkotāju informācija.