Dienas ziņas

Personīga uzrunāšana vakcinēties attaisnojas

Dienas ziņas

Kārlis Rācenis izstājas no LĀB valdes

Stradiņiem – Eiropas Insulta organizācijas sertifikāts

Stradiņa slimnīca ieguvusi Eiropas Insulta organizācijas sertifikātu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Eiropas Insulta organizācija Stradiņa slimnīcas Neiroloģijas klīnikai piešķīrusi sertificēta centra statusu. Tas nozīmē, ka tur insultu ārstē tieši tikpat labi kā Eiropas izcilākajās slimnīcās.

Tas bija ļoti ilgs un sarežģīts darbs, kas prasīja laiku, nervus un dokumentu kalnus, lai Eiropas Insulta organizācija atzītu Neiroloģijas klīniku un insulta vienību par  sertificētu centru.

"Mēs esam tagad viens no 57 centriem, kas ir ieguvuši šo insulta centra statusu. Tas ir unikāls notikums kaut vai visā Baltijas reģionā un arī Ziemeļeiropā, jo mēs patreiz esam vienīgais [sertificētais] centrs visā šajā reģionā," teica slimnīcas neirologs Kristaps Jurjāns.

Slimnīcas Neiroloģijas klīnikas vadītāja Evija Miglāne norādīja: "Tas nozīmē to, ka jebkurš pacients, kurš ar insultu nonāk mūsu slimnīcā, saņem tādu pašu ārstēšanu, kādu viņš būtu saņēmis jebkurā universitātes slimnīcā lielajās Eiropas pilsētās."

Insults jau sen nav senioru slimība. Jaunākajam insulta pacientam Stradiņos bija 22 gadi, iestājas arī trīsdesmitgadnieki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti