Saulkrastu domē nomainīts ilggadējais priekšsēdētājs

Saulkrastu novada domes deputāti ceturtdien, 27. decembrī, lēmuši atbrīvot no amata domes priekšsēdētāju Ervīnu Grāvīti (Nacionālā apvienība), bet vēlāk ārkārtas sēdē par priekšsēdētāju ievēlēts Normunds Līcis (“Sabiedrība centriskai politikai”).

Ziņu aģentūra LETA vēstīja, ka astoņi Saulkrastu novada domes deputāti – visi pieci opozīcijas un trīs koalīcijas pārstāvji – aicināja domes sēdes darba kārtībā iekļaut jautājumu par ilggadējā domes priekšsēdētāja Grāvīša atbrīvošanu no amata.

Demisijas pieprasījumu deputāti pamatoja ar to, ka pašvaldība netiek pietiekami profesionāli pārvaldīta, netiek novērtēts un izmantots novada izaugsmes potenciāls, novada vadībai pietrūkst enerģijas un pozitīvu ambīciju spert izlēmīgus un drosmīgus soļus ikvienā jautājumā, tajā skaitā, lai celtu izpildvaras profesionalitāti, nodrošinot kvalitatīvus pakalpojumus iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

Pēc Grāvīša atbrīvošanas no amata tika sasaukāta ārkārtas sēdē, kurā atbalstu darbam priekšsēdētāja amatā guva Līcis. Viņš paziņojumā medijiem norāda, ka Saulkrastu novada iedzīvotāji, kas par viņu balsoja vēlēšanās, esot vēlējušies izmaiņām pašvaldības darbā, tāpēc jārīkojas tagad, negaidot jaunas vēlēšanas. Līcis vēlas “veidot godīgu un modernu pārvaldību, lai nebūtu jāklausās pārmetumi par noslēgtajiem līgumiem vai aizdomīgām sarunām ar attīstības projektu virzītājiem”.

Jaunā domes priekšsēdētāja darba prioritātes novadā būšot izglītība, infrastruktūra un uzņēmējdarbība.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti