Saistībā ar kaitbordista nāvi Jūrmalā glābšanas dienesta priekšniekam izteikts rājiens

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Saistībā ar kaitbordista nāvi Kauguros glābšanas dienesta priekšniekam izteikts rājiens, aģentūrai BNS pavēstīja Jūrmalas pilsētas domes pārstāve Ieva Aile.

Viņa paskaidroja, ka otrdien notika Jūrmalas pilsētas domes dienesta izmeklēšanas komisijas sēde, kurā tika uzklausīts Pašvaldības policijas priekšnieka Valda Kivkucāna ziņojums par policijas iekšējās izmeklēšanas rezultātiem. Glābšanas dienesta priekšniekam piemērots disciplinārsods - rājiens.

Tāpat pārskatīts normatīvais regulējums, tostarp izstrādāti jauni noteikumi, kas reglamentē glābšanas dienesta pienākumu izpildi, apstiprināti dienesta žurnāli, izstrādāts rīcības algoritms iekšējās kontroles sistēmas nodrošināšanai.

Vienlaikus Komisija lūdza Pašvaldības policiju nekavējoši sagatavot priekšlikumus par materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai nepieciešamajiem līdzekļiem un iesniegt izskatīšanai pašvaldības Drošības un kārtības jautājumu komitejai.

Tāpat lūgts līdz šā gada 1.oktobrim iesniegt glābšanas dienesta attīstības stratēģiju, kā arī nodrošināt sabiedrības informēšanas aktivitātes par glābšanas dienesta funkcijām un ieteikumiem drošai atpūtai peldsezonas laikā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka pēc traģēdijas Kauguros, kad 28.maijā iepretim glābšanas stacijai trešdien noslīka kaitbordists, Jūrmalas glābšanas dienesta priekšnieks Andris Kraulis uz negadījuma izmeklēšanas laiku ir atstādināts no amata. Savukārt divi glābēji, kas negadījuma laikā atradās glābšanas stacijā, atbrīvoti no amata. Glābēji uzrakstījuši atlūgumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti