Panorāma

Zāļu cenas starpība – tūkstoši eiro

Panorāma

Rumānijas KNAB spoži panākumi cīņā pret korupciju

Represētie aicina pielikt punktu čekas maisu jautājumam

Represētie aicina ieviest ikgadēju pabalstu 100 eiro apmērā

Latvijas Politiski represēto apvienība saistībā ar Latvijas simtgadi aicina valdību ieviest ikgadēju pabalstu 100 eiro apmērā represētajiem uz valsts svētkiem 18. novembrī.

Ivars Kaļķis par pabalstiem represētajiemMāris Klūga

  Šādu aicinājumu apvienības delegāti šodien apstiprināja politiski represēto konferencē. Apvienības valdes priekšsēdētājs Ivars Kaļķis norāda, ka šādu ideju jau ir atbalstījušas vairākas pašvaldības. Viņš gan uzsver, ka nav būtiski, no kāda avota nauda pabalstiem nāktu. Kaļķis norāda, ka 100 eiro pabalsts būtu cieņas izrādīšana cilvēkiem, kas ir daudz cietuši no okupācijas varas.

  "Varbūt, ka šogad tas jau ir drusku pa vēlu, budžets jau ir pieņemts, bet ar nākošo gadu – tā varētu būt. Tā būtu cieņas izrādīšana tiem cilvēkiem, kuri ir dabūjuši savā laikā ciest par to, ka, teiksim, konkrēti mani vecāki, bija Latvijas latvieši, kopa Latvijas zemi, cēla Latvijas labklājību, un par to viņi okupācijas gados dabūja ciest. Tā būtu tāda kompensācija zināmā mērā tiem cilvēkiem, kas ir daudz cietuši no okupācijas varas," norāda Ivars Kaļķis.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti