Portāla «Lsm.lv» auditorija pirmo reizi pārsniedz 400 000

Sabiedrisko mediju portāls "Lsm.lv" aprīlī piedzīvojis auditorijas kāpumu, pēc jaunākajiem starptautiskā interneta izpētes uzņēmuma "Gemius" datiem lapu apmeklējusi vairāk nekā 400 000 liela auditorija mēnesī.

Pēc uzņēmuma "Gemius" datiem redzams, ka portāls "Lsm.lv" pārliecinoši ierindojas starp desmit visvairāk skatītākajām interneta vietnēm Latvijā, aprīlī ierindojoties septītajā vietā.

Salīdzinājumā ar šo paša laika periodu 2016.gadā, portāla “Lsm.lv” auditorija palielinājusies par gandrīz desmit procentiem, kas ir lielākais auditorijas kāpums starp 15 populārākajiem portāliem.

Īpaši populāra joprojām ir sadaļa "Tautas Panorāma", kuras žurnālisti darbu Latvijas novados noslēdza 13.maijā, taču portālā "Lsm.lv" joprojām ikviens var atrast materiālus par savu pilsētu vai novadu arī video formātā, kā arī iedzīvotāju viedokļus un vērtējumus.

"Tautas Panorāma" piedāvā arī rubriku "Mērs atbild", kurā attiecīgās pašvaldības priekšsēdētājs īsumā atskaitās par iepriekšējā domes sasaukumā paveikto un ieskicē būtiskākos nākotnes plānus, kā arī atbild uz iedzīvotāju jautājumiem, kas uzdoti projekta gaitā.

"Lsm.lv" ir Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotais ziņu portāls. Tā saturs pieejams arī angļu un krievu valodās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti