Panorāma

Lestenes kapos apbedīti 1100 leģionāru

Panorāma

Kam pienākas gāze no Inčukalna pazemes krātuves?

Leģionāru diena aizritējusi mierīgi

Policija: 16.marta pasākumi Rīgā noritējuši mierīgi; septiņi aizturētie

Šogad Leģionāru piemiņas dienas un tās pretinieku pasākumi Rīga noritēja mierīgi, policija nodrošināja kārtību pasākumos un nepieļāva fiziskas sadursmes. Pasākumos ir daži aizturētie par kārtības traucēšanu, piemēram, atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, taču nopietnu incidentu nebija, portālam LSM.LV pavēstīja Valsts policijas (VP) pārstāve Sigita Pildava.

Kopumā leģionāru piemiņas gājienā no Doma baznīcas līdz Brīvības piemineklim piedalījās aptuveni 1500 cilvēki, pasākums noritēja mierīgi, policija nodrošināja to, ka abām pusēm bija iespēja paust savu viedokli, bet nepieļāva fizisku konfrontāciju. 

Arī Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks, VP priekšnieka vietnieks Artis Velšs Latvijas Radio atzina, ka Valsts policija gājienu 16.marta pasākumos vērtē kā relatīvi mierīgu, lai gan ir daži aizturētie. 

Policijas pārstāvis Toms Sadovskis informēja, ka gan gājiena laikā, gan pārējo pasākumu laikā, kas notika svētdien Vecpilsētā un iepretim Brīvības piemineklim, Valsts policija savu uzdevumu nepieļaut fiziskas konfrontācijas starp pretēju viedokļu paudējiem ir izpildījusi. Visi pasākumi noritējuši mierīgi un aizturētas vien dažas personas par sīkiem pārkāpumiem.

 Doma laukumā un pie Brīvības pieminekļa pasākumu norises vietās kopā aizturētas septiņas personas – trīs par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā, divas par iespējamu atrašanos narkotisko vielu ietekmē un divas par sīko huligānismu, informēja Sadovskis.

 Policija savu darbu turpinās, lai nodrošinātu drošību un sabiedrisko kārtību atlikušajos šīs dienas pasākumos.Leģionāru piemiņas dienas un tās pretinieku pasākumi Rīgā. Teksta tiešraides arhīvs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti