Pie iebraukšanas Jūrmalā veidojas sastrēgumi; aicina caurlaides iegādāties elektroniski

Pie iebraukšanas Jūrmalā veidojas sastrēgumi, tādēļ autovadītāji caurlaides aicināti iegādāties elektroniski.

Jūrmalas pašvaldībā informēja, ka karstajā laikā pie caurlaižu iegādes punkta veidojas rindas. Autovadītāji caurlaides var iegādāties portālā "jurmala.lv", ar "Mobilly", "Europark" vai "Citadele" aplikāciju starpniecību, lai neveidotu sastrēgumus pie iebraukšanas pilsētā. Iebraukšanas maksa Jūrmalā ir 2 eiro. Autostāvvietas Jūrmalas pilsētas teritorijā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privāti ierīkotas autostāvvietas.

Caurlaidi var nopirkt arī pēc iebraukšanas īpaša režīma zonā, un to var izdarīt automātos pilsētā, ar "Mobilly", "Europark" vai "Citadele" aplikāciju starpniecību līdz tās dienas plkst.23.59, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā. Caurlaižu iegādes automāti atrodas četrās vietās pilsētā: pie lielveikala "Rimi" Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas. 

Lai neaizmirstu iegādāties caurlaidi, pastāv iespēja pieteikties atgādinājuma saņemšanai e-pastā, piereģistrējoties mājaslapā "www.jurmala.lv" sadaļā "Caurlaides". 

No šā gada jūnija vidus, lai samazinātu aiz neuzmanības pieļauto pārkāpumu skaitu par iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalā bez caurlaides, ir iespējams samaksāt nodevu arī nākamajā dienā pēc iebraukšanas, ko var veikt tikai Jūrmalas tīmekļa vietnē "www.jurmala.lv" sadaļā "Caurlaides" līdz nākamās dienas plkst. 23.59, norādot iepriekšējās dienas datumu, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalas īpaša režīma zonā. 

Iegādājoties caurlaidi, ir jānorāda tas datums, kurā transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalas īpaša režīma zonā un jānorāda precīzs transportlīdzekļa reģistrācijas numurs. Caurlaide derīga tikai konkrētam transportlīdzeklim, kura reģistrācijas numurs ir norādīts, pērkot caurlaidi. Pašvaldība vērš uzmanību, ka īpaša režīma zona pilsētā ir apzīmēta ar ceļa zīmēm "Maksas zona", kurām braucēji aicināti sekot līdzi. Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā, kuram caurlaide iegādāta.

Iebraukšanas maksa Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā ir spēkā kopš 1996. gada. Sods, ja caurlaidi neiegādājas, ir 50 eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt