Pensionāri Rīgas sabiedriskajā transportā noteiktās stundās atkal var braukt bez maksas

Rīgas domes pagaidu administrācija lēmusi no šodienas atjaunot pensionāriem atlaides braucieniem sabiedriskajā transportā. Lēmums pieņemts, balstoties epidemiologu sniegtajos atzinumos, taču pensionāri atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā varēs izmantot noteiktās stundās.

Pensionāri Rīgas sabiedriskajā transportā noteiktās stundās atkal var braukt bez maksas Jānis Kincis
Līdzīgi kā iepriekš, atceļot braukšanas atlaides, arī lēmumi no 1. jūnija tās daļēji atjaunot pieņemti, apzinot epidemioloģisko situāciju. Turpmāk   nestrādājoši vecuma un izdienas pensionāri līdz 75 gadu vecumam, Černobiļas atomelektrostacijas (AES) avārijas seku likvidācijas dalībnieki līdz 75 gadu vecumam un personas, kuras vecākas par 75 gadiem, politiski represētas personas un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki  laikā no pulksten 10.00 līdz pulksten 15.00 varēs izmantot Rīgas satiksmes sabiedrisko transportu bez maksas.

Šāds laika ierobežojums noteikts nolūkā novērst, ka tā saucamajās pīķa stundās no rīta un pēcpusdienā pensionāri izmantotu sabiedrisko transportu.

Lēmums paredz atjaunot stundas biļetes, kā arī daļēji atjaunot atlaides studentiem, kuriem būs iespēja iegādāties stundas biļetes par 30 centiem, taču mēnešbiļetes joprojām būs jāiegādājas par pilnu cenu.

Savukārt 1.-8. klašu, kā arī 10. un 11. klašu skolēni sabiedrisko transportu joprojām varēs izmantot tikai par pilnu biļetes cenu.

Tuvākajās nedēļās, ja Covid-19 saslimstība būs līdzīgi zema kā šobrīd, atlaides sabiedriskajā transportā varētu atjaunot pilnībā, norādīja Rīgas domes pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti