Dienas ziņas

Dienas ziņas īsumā. 27.03.2017

Dienas ziņas

Atjauno Gramzdas baznīcu

Ozolniekos klaiņojošu suņu aizvien vairāk

Ozolniekos aizvien vairāk ir klaiņojošu suņu

Ozolnieku novadā kārtības sargi secina, ka nepieskatīto vai slikti pieskatīto četrkājaino draugu kļuvis vairāk. Šī gada pirmajos mēnešos novada pašvaldības policija saņēmusi jau astoņus ziņojumus – vairāk nekā visā pagājušajā gadā.

Līdz ar pavasara iestāšanos lielāku interesi par dzīvi ārpus sētas izrāda arī suņi.

Kāds ieraksts sociālajos tīklos vēsta, ka aizvadītās nedēļas nogalē Ozolniekos liela auguma melns suns sakodis kādu jaunieti.

Pašvaldības policija gan par šo gadījumu iesniegumu neesot saņēmusi, bet ziņojums uz e-pastu atnācis. “Nezināms suns ir sakodis bērnu. Protams, viņai tika dota atbilde un ieteica griezties ar iesniegumu policijā, un tad tiks uzsākta administratīvā lietvedība un mēģinās noskaidrot suni, bet, tas, protams ir grūti izdarāms,” neslēpj Ozolnieku novada pašvaldības policijas priekšnieks Arnis Joma.

Nevienam no uzrunātajiem iedzīvotājiem gan neesot nācies ciest no brīvā pastaigā izgājuša suņa, tomēr redzējis tādus ir teju ikviens. “Jā, ļoti baidos. Es ar riteni vēl braucu un citreiz viņi skrien pakaļ,” stāsta Ozolnieku iedzīvotājs Andrejs.

Kāds velosipēdists teic, ka viņam visi suņi esot draugi, bet kādam paziņam problēmas  sagādājis pat aiz žoga esošs mājas mīlulis. “Aiz sētas suns bija dikti dusmīgs. Viņš caur sietu iekoda ritenī,” zina stāstīt vēl viens Ozolnieku iedzīvotājs Anatolijs.

Ozolnieku novada pašvaldības policija ar nepieskatītiem vai slikti pieskatītiem suņiem cīnoties jau gadiem, tomēr runāt par būtiskiem uzlabojumiem esot pāragri.

“2016. gadā šādi ar suņiem saistīti notikumi ir septiņi bijuši, bet šogad jau ir astoņi. Gads ir tikko sācies, bet jau astoņi, tā kā ir vairāk,” teica Joma.

Speciālus reidus klaiņojošu suņu meklēšanai pašvaldības policija  nerīkojot, bet, ja ir saņemts ziņojums, tad braucot, vien sunim galvā sava doma un visbiežāk tie negaida, kamēr blakus apstāsies policijas ekipāža.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti