Notiks akcija «Diena bez smagiem ceļu satiksmes negadījumiem»

Jau trešo gadu pēc kārtas visās Eiropas Savienības (ES) valstīs norisināsies Eiropas ceļu policijas tīkla sadarbībā ar Eiropas Komisiju organizētā kampaņa EDWARD jeb Eiropas diena bez ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem.

Kā ierasts, EDWARD kampaņas laikā Ceļu policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmi. Bet policija aicina arī ikdienā ievērot noteikumus uz ceļa.

Simona Grāvīte: Par dienu bez ceļu satiksmes negadījumiemZane Mače

  Policijas pārstāve Simona Grāvīte Latvijas Radio pastāstīja, ka trešdien 19.septembrī, visās Eiropas Savienības dalībvalstīs norisināsies Eiropas diena bez ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušajiem un smagi ievainotiem cilvēkiem, un arī šogad ES valstu un arī Latvijas Ceļu policija strādā, lai realizētu ambiciozu mērķi un aizvadītu šodienu uz Eiropas ceļiem bez neviena ceļu satiksmes negadījuma ar bojāgājušiem un smagi ievainotajiem cilvēkiem.

  “Tādējādi mērķis ir padarīt šo dienu par drošāku ceļu satiksmē un mudinātu sabiedrību tiekties uz lielāku mērķi, lai katra diena būtu kā EDWARD diena,” piebilda Grāvīte.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti