LSM portālam maijā jauns lietotāju skaita rekords

Maijā Latvijas interneta lietotāju apmeklētāko vietņu topā pirmajā vietā atgriezās ziņu portāls delfi.lv, bet Latvijas sabiedrisko mediju ziņu portāls LSM uzrādījis vienu no lielākajiem skaitliskajiem auditorijas pieaugumiem visās platformās un ierindojās 4.vietā, sasniedzot rekordlielu lietotāju skaitu – 514 000.

Kopējās statistikas topa pirmajā vietā ziņu portāls delfi.lv atgriezās ar 920 000 apmeklētājiem, kas ir par aptuveni  8% vairāk nekā aprīlī. Tajā pašā laikā krities multifunkcionālā portāla inbox.lv apmeklētāju skaits - 860 000 apmeklētāju, kas ir par  2% mazāk nekā aprīlī, tādējādi ierindojot to topa otrajā vietā. Trešajā vietā nemainīgi uzturas ziņu portāls tvnet.lv ar 690 000 apmeklētāju, kas uzrādījis auditorijas kritumu par 2%.

Procentuāli lielāko auditorijas pieaugumu no visām platformām, t.i., no datoriem, mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem kopā, uzrādījusi vietne sportacentrs.com. Lai gan šis sporta ziņu portāls neiekļuva aprīļa Top 25, maijā vietne uzrādījusi kopējās auditorijas procentuāli lielāko pieaugumu (+20%), tādējādi ierindojot to maija topa 22. vietā. Salīdzinot ar aprīli, skaitliski lielāko auditorijas pieaugumu uzrādījis topa 1. vietā esošais ziņu portāls delfi.lv (+71 000 apmeklētāji) un 4. vietas portāls lsm.lv (+71 000).

Procentuāli lielākais auditorijas kritums maijā uzrādīts vietnē mammamuntetiem.lv (-17%). Skaitliski lielākais auditorijas kritums novērots vietnēs mammamuntetiem.lv (-24 000 apmeklētāju) un vietnē mail.ru (-23 000 apmeklētāju).

 

 

Apmeklējumi no datoriem

Topa skaitliski un procentuāli lielākie auditorijas pieaugumi ir līdzīgi topa kopējās statistikas auditorijas izmaiņām. Piemēram, visstraujāko pieaugumu interneta lietotājiem no datoriem uzrādījis topa līderis delfi.lv ar +59 000 apmeklētāju, kā arī ziņu portāls lsm.lv (+47 000 apmeklētāju), bet procentuāli lielāko auditorijas pieaugumu hokeja mēnesī uzrādījis portāls sportacentrs.com (+16%). Skaitliski lielākais auditorijas kritums uzrādīts Top 3 līderu vietnēs inbox.lv (-21 000 apmeklētāju) un tvnet.lv (-21 000), taču procentuāli lielākais auditorijas kritums uzrādīts vietnē mammamuntetiem.lv (-17%).

Auditorijas izmaiņas no mobilajiem telefoniem

Salīdzinot ar aprīli mobilo telefonu apmeklētāju Topa pirmajās piecās vietās nemainīgi uzturas tie paši ziņu portāli – delfi.lv, tnet.lv, inbox.lv, skaties.lv un jauns.lv. Procentuāli lielāko auditorijas pieaugumu no mobilajiem telefoniem uzrādījusi vietne lsm.lv (+25%) un sportacentrs.com (+20%), taču vislielāko kritumu – vietne vesti.lv (-20%). Attiecīgi skaitliski lielākais auditorijas pieaugums novērots vietnē lsm.lv (+48 000 apmeklētāju), bet vislielākais kritums – vesti.lv (-23 000 apmeklētāju).

Vietne ok.ru (+2 000 apmeklētāju jeb +6%), kas ir ienākusi maija Top 25, ierindojoties topa 24. vietā. 

Auditorijas izmaiņas no planšetdatoriem

Arī maijā lielāka daļa to interneta lietotāju, kas izmanto planšetdatorus, izvēlējušies retāk apmeklēt lielāko daļu no Top 25 vietnēm. Vislielākais apmeklētāju skaita kritums novērots vietnēs vesti.lv (-5 000 apmeklētāju) un mail.ru (-4 000), taču vislielākais pieaugums uzrādīts vietnēs lsm.lv (+16 000) un delfi.lv (+16 000). Procentuāli lielākais auditorijas kritums uzrādīts vietnē mammamuntetiem.lv (-19%), taču vislielākais pieaugums – lsm.lv (+20%) un sportacentrs.com (+18%). 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti