Sadaļas Sadaļas

Dienas ziņas

Obligāto sociālo iemaksu sistēmas ieviešanu neatliek

Dienas ziņas

Izvieto salu jeb sādžu zīmes latgaliešu valodā

Rokas traumas mikroķirurgiem augsta atzinība

Latvijas rokas traumas mikroķirurgiem augsta atzinība

Īpašs prieks šovasar Latvijas Mikroķirurģijas centrā. Tur saņemta akreditācijas vēstule, kas apliecina, ka Rokas traumas un replantācijas centrs strādā atbilstīgi visaugstākajiem standartiem. Ķirurgi šo atzinību nopelnījuši garās un ilgās operācijās, kuru iemesls ļoti bieži ir mūsu pašu pārgalvība un neuzmanība.

"Mēs esam komanda! Viens pats to nevar veikt! Bet visas komandas operācijas," tā saka mikroķirurgs Mārtiņš Kapickis, bet tieši to pašu gatavi apliecināt pilnīgi visi pārējie.

Akreditācijas komisija lēmumu par statusa piešķiršanu Latvijas Mikroķirurģijas centram pieņēma, izvērtējot  medicīnisko pakalpojumu spektru, apjomu un kvalitāti. Rokas traumas un replantācijas centra statuss tiek piešķirts uz pieciem gadiem, pastāvīgi veicot inspekcijas un pārbaudot centra darbību.

"Tas sertifikāts apliecina mūsu centra profesionalitāti Eiropas un pasaules kontekstā. Mēs iesniedzām visus datus par to, ko mēs darām, un tas mūs sertificēja (..)," stāstīja Kapickis.

"Tas nav goda raksts par to, ka mēs vienkārši esam. Tas ir reāls darba novērtējums. Mēs esam atzīti Eiropas līmenī kā centrs, kas var darboties 24 stundas diennaktī, sniegt pilna spektra rokas mikroķirurģisko akūto un arī plānveida palīdzību. Eiropas kartē Baltijas valstīs mēs esam vienīgais punkts, kas sniedz šādu palīdzību," stāstīja mikroķirurgs Uldis Krustiņš.

Diemžēl Latvijā iedzīvotāji pret drošību darbā ar tehniku izturas ļoti bezatbildīgi. Tas ir arī viens no iemesliem, kādēļ mūsu ārstiem ir tik liela pieredze.

Baltijā šis ir vienīgais akreditētais Rokas traumas un replantācijas centrs. Austrumeiropā un Skandināvijā šādu centru nav daudz, piemēram, Norvēģijā viens, Somijā – divi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt