Panorāma

Dāvina atmiņu burtnīcas par Sibīrijā pavadīto laiku

Panorāma

Zemes un dzīvokļu īpašnieku strīds saasinās

NEPLP likteni izšķirs balsojums

Koalīcija nevienojas par kandidātiem uz amatiem NEPLP; būs balsojums Saeimas komisijā

Koalīcija pagaidām nevienojas par kandidātiem uz diviem vakantajiem Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļu amatiem. Atbildīgā  komisija no visiem pretendentiem uz diviem amatiem visaugstāk novērtēja četrus kandidātus – žurnālistus Ievu Kalderausku un Jāni Eglīti, publicistu un filozofu Ilmāru Šlāpinu, bijušo Kultūras ministrijas mediju politikas nodaļas vadītāju un partijas “Progresīvie” biedru Robertu Putni.

Koalīcijas partijas bez balsojuma nespēja vienoties par diviem kandidātiem uz vakantajiem amatiem NEPLP, un ceturtdien par divu kandidātu virzīšanu balsos atbildīgā Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija.

Komisijas vadītājs Artuss Kaimiņš informēja, ka komisijas “favorīti” uz amatiem NEPLP ir četri, bet viņš neizslēdza iespēju, ka kāds piedāvās uz balsojumu likt vēl kādu kandidatūru.

Kaimiņš par kandidātiem uz amatiem NEPLPAnnija Petrova

KONTEKSTS:

Konkurss uz divām vakancēm NEPLP izsludināts, ņemot vērā to, ka Saeima 2019. gada 2. maija sēdē atbalstīja Guntas Līdakas atbrīvošanu no NEPLP locekļa amata. Savukārt oktobra sākumā Saeima atbalstīja NEPLP priekšsēdētājas Daces Ķezberes atbrīvošanu no amata pēc pašas vēlēšanās.

Kopumā uz divām mediju regulatora vakancēm bija pieteikušies 17 pretendenti, bet vēlāk četri atteikušies no kandidēšanas. Tikmēr NEPLP Sabiedriski konsultatīvā padome par labākajiem kandidātiem atzina Ilmāru Šlāpinu, Robertu Putni, Ievu Kalderausku un Jāni Eglīti.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti