Ķekavas jaunajā sporta zālē no griestiem nogāzusies pacēlāja spole

Tikai pirms dažām nedēļām atklātajā Ķekavas jaunajā sporta zālē sporta nodarbības laikā piektdien, 6.oktobrī, plīsusi basketbola groza mehānisma trose, un no griestiem nogāzusies pacēlāja spole. Cietušo nav, bet nodarbība pārtraukta un zāle uz izmeklēšanas laiku ir slēgta.

Baiba Goba: Par negadījumu Ķekavas sporta zālē
00:00 / 00:29
Lejuplādēt
Ķekavas domes priekšsēdētāja preses sekretāre Baiba Goba Latvijas Radio norādīja, jauno halli būvējis uzņēmums „Abora”, bet par zāles aprīkojuma uzstādīšanu bijis atbildīgs apakšuzņēmējs, kura vārdu Goba pašlaik nemācēja nosaukt.

“Tur ir basketbola grozs un basketbola groza mehānismam plīsa trose un nokrita viena detaļa, bērna neviena tur tiešā tuvumā nebija tā, kā neviens nav cietis,” sacīja Goba.

“Pašlaik zāles nodarbības nenotiks līdz tam, kad tiks noskaidroti visi apstākļi,” piebilda Goba. Viņa atzina, ka pašlaik ir grūti pateikt, kā tas varēja gadīties. Viņa vien norādīja, ka negadījumam nav saistība ar pašu būvi, bet gan ar sporta aprīkojuma detaļu.

Goba paziņojumā medijiem vēlāk norādīja, ka notikušo ir fiksējusi pašvaldības un Valsts policija. Notikuma vietā sasaukta ārkārtas sapulce, kurā piedalījās atbildīgie pašvaldības darbinieki un Ķekavas vidusskolas sporta zāles administrators, kā arī paskaidrojumu sniegšanai tika pieaicināts būvdarbu veicēja SIA “Abora” pārstāvis.

Sapulcē nolemts arī vērsties Latvijas Būvinženieru savienībā, lai veidotu ekspertu komisiju, kas palīdzētu lemt par tālāko rīcību. Tiks veikta notikušā padziļināta pārbaude.

Pirmdien tiks sasaukta sapulce, kurā piedalīsies pašvaldības un skolas pārstāvji, kā arī iekārtas piegādātāja SIA “Pro Laurus” un SIA “Abora” pārstāvis. Sapulcē tiks lemts par zāles basketbola grozu  konstrukciju novērtēšanu.

"Mēs noteikti centīsimies iegūt visu iespējamo informāciju par notikušo, lai izdarītu secinājumus un novērstu tamlīdzīgus negadījumus. Pēc atbildīgo personu noskaidrošanas noteikti vērsīsimies pret viņiem ar visu likuma bardzību, jo šādi negadījumi ir nepieņemami, un Ķekavas novada dome darīs visu, lai šādus notikumus nepieļautu," norāda Ķekavas novada domes priekšsēdētaja Viktorija Baire.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti