Ķekavas sākumskolā uzbūvēts peldbaseins un sporta zāle

Noslēdzies Ķekavas sākumskolas būvniecības 3. kārtas projekts, uzbūvējot novadā lielāko peldbaseinu un sporta zāli ar 500 skatītāju vietām tribīnēs, informē pašvaldībā. Jauno peldbaseinu un sporta zāli atklās svinīgā pasākumā sestdien, 23. septembrī.

Atklāšanā ar simbolisku basketbola metienu un svinīgu peldējumu tiks dots starta signāls Ķekavas novada basketbola un futbola klubu draudzības spēlēm un Ķekavas novada sporta skolas kvalifikācijas sacensībām peldēšanā, kas paralēli notiks Ķekavas sākumskolas sporta zālē un peldbaseinā.

Pirmo draudzības spēli jaunatklātajā sporta zālē organizēs basketbola klubs “Ķekava”, savukārt stafetes kociņš tiks nodots futbola klubam “Auda”, kas kopā ar spēlētāju vecākiem skatītājus priecēs futbola spēlē.

Savukārt jaunajā peldbaseinā varēs vērot Ķekavas novada sporta skolas audzēkņu kvalifikācijas sacensības peldēšanā. Dienas kulminācija plānota vakarā, kad sporta zālē tiksies florbola klubs “Ķekavas Bulldogs” un "Betsafe/Ulbroka", lai aizvadītu Latvijas čempionāta spēli.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Ķekavas sākumskolas 3. kārtas būvniecība sākta 2016. gadā. Šajā kārtā izbūvēta sporta zāle ar 500 skatītāju sēdvietām tribīnēs un laukums, kas paredzēts florbolam, volejbolam, basketbolam, rokasbumbai un citiem sporta veidiem.

Tāpat tapis peldbaseins ar četriem 25 metrus gariem celiņiem un 140 skatītāju sēdvietām tribīnēs, kā arī bērnu baseins peldētprasmes apguvei. Baseinā iebūvētas jaunākās paaudzes ūdens filtrācijas sistēmas, kā arī Šveices uzņēmuma "Omega" automātiskās laika skaitīšanas sistēma sporta sacensībām, visā kompleksā uzstādīts LED apgaismojums, savukārt sporta zālē - multifunkcionāls tablo.

Paredzēts, ka baseinu pamatā izmantos Ķekavas sākumskola, sporta skola un citas novada izglītības iestādes, taču no mācībām brīvajā laikā tas būs pieejams arī apmeklētājiem.

Ķekavas sākumskolas būvniecība noritējusi trīs kārtās. Divās pirmajās tika izbūvētas mācību klases, aktu zāle un ēdināšanas bloks. Kopējais skolas būvniecības finansējums – 20,4 miljoni eiro. No tiem 10,5 miljoni eiro izlietoti trešajai kārtai. Ķekavas sākumskolas būvniecībai ņemts arī valsts aizņēmums. Ķekavas sākumskolas projekts pieteikts arī konkursam “Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2017”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti