FOTO: Tradicionālais Brīvdabas muzeja gadatirgus – plaši apmeklēts

Sestdien un svētdien, 1. un 2.jūnijā,  Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā notiek tradicionālais, nu jau 49. lietišķās mākslas darinājumu gadatirgus. Šogad tajā piedalās vairāk nekā 500 amatnieki, kā arī teju 200 pārtikas tirgotāji un ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Pie viņiem gadatirgus apmeklētāji var nogaršot un iegādāties pašdarinātu sieru, malkas krāsnī ceptu maizi, žāvētu gaļu, sklandraušus un dažādus citus lauku labumus.

Igors Ziemelis: Par gadatirgu Brīvdabas muzejā Madara Fridrihsone

  Gadatirgus apmeklētājiem piedāvāta arī plaša kultūras programma. Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Izglītības un informācijas nodaļas vadītājs Igors Ziemelis pastāstīja, ka atsaucība ir liela, muzejs ir pilns, cilvēki un nāk un nāk, jo laiks ir labs un pasākums ir interesants, un ļoti daudz interesantu lietu tirgo, ko citur nekur nevar nopirkt.

  Katru gadu piesakās jauni tirgotāji, šogad ir 57 jauni, kuri ir pieņemti uz šo tradicionālo mākslas darinājumu gadatirgu, bet gribētāju bija vēl vairāk, aptuveni tikpat daudz, un viņus muzejs aicināja ierasties uz augusta gadatirgu.  

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti