Bruņinieku ielu Rīgā šogad tomēr neatjaunos

Kārtējā aizkavēšanās plānotajos Rīgas ielu remontos – pašvaldība šogad tomēr neķersies pie seguma atjaunošanas Bruņinieku ielā.

Tur bija plānots atjaunot arī ietves un izveidot velosipēdistiem piemērotu infrastruktūru, ātrumvaļņus atsevišķos posmos un ierīkot gājēju un velo pārbrauktuvi pie Skolas ielas veloceliņa.

Aizkavēšanās iemesls – apakšzemes komunikāciju turētāju „Rīgas ūdens” argumenti, kuru dēļ remonts būs jāpārceļ uz nākamo gadu, skaidroja Rīgas domes Satiksmes departamenta preses pārstāve Ilze Dimante.

„Kā mūs informēja „Rīgas ūdens”, pēc iepirkuma procedūras secināts, ka darbi, ko viņi bija plānojuši Bruņinieku ielā, ir neatbilstoši esošajai tirgus situācijai, proti, tie ir pārāk dārgi. Tādēļ viņi lūdza Satiksmes departamentam atļauju darbus sākt nākamgad,” pastāstīja Dimante.

“Tie ir objektīvi iemesli, tā ir nodokļu maksātāju nauda, tādēļ mēs pieņēmām lēmumu pārcelt darbus uz nākamo gadu. [Bruņinieku ielas turpinājums] Sporta ielā gan no Skanstes ielas līdz Valdemāra ielai seguma atjaunošana šogad notiks un veloinfrastruktūras ieviešana – arī,” sacīja Dimante.

Tiesa gan, Rīgas domes Satiksmes departaments pagaidām pat nav izsludinājis iepirkumu arī par šī ielas posma atjaunošanu. Dimante Latvijas Radio norādīja, ka iepirkuma nolikums tiek gatavots un drīzumā tikšot izsludināts.

Taču jāņem vērā, ka vēl būs vajadzīgs laiks iepirkuma izvērtēšanai un jārēķinās arī ar potenciālajiem apstrīdētājiem, kas var aizņemt vairākus mēnešus. Tomēr RDSD ir pārliecināts, ka darbus vienalga paveiks jau šogad. „Seguma atjaunošana būs posmā no Skanstes līdz Valdemāra ielai, īss posms,” norādīja Dimante.

„Atjaunos brauktuves virskārtu un ar satiksmes organizācijas līdzekļiem iekārtos ielu.”

"Dimante neatbildēja uz jautājumu, kad būvdarbi varētu sākties un vai tiek pieļauta iespēja, ka pie ielas remonta ķersies tikai oktobrī. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti