Bezmaksas apraides lietotāji var redzēt trīs jaunus TV kanālus

Ar 1. janvāra pusnakti televīzijas TV3 un LNT vairs nebūs redzamas tiem, kas izmanto virszemes bezmaksas apraidi - dekoderus.

Tiem, kas televīziju skatījās bezmaksas virszemes apraidē, jaunā gada pirmajā dienā televizoros pieejami ir tikai LTV un LTV7. MTG grupā ietilpstošie kanāli LNT un TV3 bezmaksas virszemes apraidi pamet un to vietā nāk trīs reģionālās televīzijas.

Šonakt virszemes bezmaksas apraidi pameta LNT un TV3, kas nozīmē, ka tiem cilvēkiem, kuri nemaksā par kabeļa vai virszemes televīziju, šie kanāli nav redzami. To vietā nāks trīs reģionālās televīzijas „Ogres televīzija" (OTV), ReTV, kā arī Rīga TV 24. Bezmaksas apraidē vēl joprojām pieejami būs sabiedriskās televīzijas kanāli LTV un LTV7.

Lai redzētu jaunos kanālus, skatītājiem jāpārstartē dekoderi un jāveic programmu meklēšana. Kad jaunās programmas atrastas, tās jāapstiprina vai jāsaglabā. Cik daudzus cilvēku šīs izmaiņas skars, nav skaidrs, tomēr var droši teikt,  ka tie ir tūkstoši mājsaimniecību.

Viens no jaunajiem kanāliem bezmaksas apraidē - OTV solījis raidīšanu sākt 1.janvāra rītā septiņos ar "Brīnumskapja" svētku koncertu. OTV – jauns televīzijas kanāls Latvijā maziem un lieliem - uzrunās bērnus un jauniešus, vecākus un sabiedrību kopumā. Būtisku OTV programmas daļu veidos paši jaunieši.

Kanāla veidotājs SIA "Ogres televīzija" NEPLP izsludinātajā konkursā par sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošanu komerciālajām televīzijām ieguva tiesības veidot bērnu un jauniešu raidījumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti