Atsakās no ieceres atdalīt Infektoloģijas centru no Austrumu slimnīcas

 Veselības ministrija (VM) atteikusies no ieceres atdalīt Latvijas Infektoloģijas centru (LIC) no Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, pastāstīja Veselības ministrijas (VM) pārstāve Agnese Gusarova.

Viņa sacīja, ka valsts sekretāru sanāksmē iesniegtais Ministru kabineta noteikumu projekts par LIC pārveidošanu par patstāvīgu ārstniecības iestādi ir atsaukts, ņemot vērā Finanšu ministrijas, Tieslietu ministrijas un citu iestāžu iebildumus.

Jau ziņots, ka VM rosināja Austrumu slimnīcas stacionāru Latvijas Infektoloģijas centrs izveidot par patstāvīgu ārstniecības iestādi. Bija plānots, ka slimnīca dibinās meitas kapitālsabiedrību - sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA) "Infektoloģijas centrs" - un iegūs 100% līdzdalību jaundibināmajā SIA, tādējādi izveidojot specifisko ārstniecības iestādi, kas nodrošinātu ar infekciju slimību ārstniecību saistīto funkciju realizāciju.

VM toreiz skaidroja, ka, izveidojot vienotu diagnostikas un ārstniecības centru, tiks izslēgta diagnostisko un palīgdienestu dublēšanās, kā arī uzlabota epidemioloģiskā drošība infekcijas slimību, tostarp HIV un AIDS, ārstniecībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti