Akcijas «Dienas bez rindām» ietvaros iedzīvotājiem sniegs konsultācijas par e‑pakalpojumiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

No 2. līdz 6. oktobrim visā Latvijā norisināsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) īstenotā e-pakalpojumu popularizēšanas kampaņa “Dienas bez rindām”, kurā no 2. oktobra iesaistīsies arī Uzņēmumu reģistrs (UR), Valsts zemes dienests (VZD) un Patentu valde (PV), aicinot iedzīvotājus izmantot iespēju un konsultēties par e-pakalpojumu lietošanu, kā arī citiem ar e-pakalpojumiem saistītiem jautājumiem.

Tieslietu ministrija informē, ka UR akcijā piedalīsies no 2. līdz 6. oktobrim, atgādinot klientiem par iestādē pieejamajiem e-pakalpojumiem un saziņu ar UR e-vidē. Klientiem, tāpat kā ikdienā, būs iespēja vērsties pēc padoma par e-pakalpojuumiem jebkurā klientu apkalpošanas centrā klātienē vai zvanot uz informatīvo tālruni.

VZD akcija norisināsies 2. oktobrī no plkst. 13 līdz 18 klientu apkalpošanas centros Rīgā (Puškina ielā 14) un Liepājā (Rīgas ielā 18), Daugavpilī (Graudu ielā 27/29). Klientiem būs pieejams e-pakalpojumu konsultants un tiks nodrošināta praktiska palīdzība e‑pakalpojumu lietošanā (izmantojot demonstrāciju datoru). Tiks atbildēts arī uz neskaidrajiem jautājumiem un demonstrēti tie pakalpojumi, kuri klientam ir interesējoši.

PV šogad no 2. līdz 6. oktobrim piedalās kampaņā, aicinot iedzīvotājus un uzņēmējus aktīvāk izmantot iespēju iesniegt preču zīmes un/vai dizainparauga reģistrācijas pieteikumu tiešsaistē. Klātienē un attālināti tiks sniegtas konsultācijas un apmācīti potenciālie pieteicēji e-pakalpojumu izmantošanā.

Izmantojot e-pakalpojumus, neatkarīgi no iestāžu atrašanās vietas vai darba laika - iedzīvotāji un uzņēmumi valsts pārvaldes pakalpojumus var saņemt daudz ātrāk un ērtāk. Aicinām izmantot iespēju un ar aktuālajiem jautājumiem vērsties attiecīgajās iestādēs.

Vairāk par akciju var uzzināt šeit.     

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti