Dienas ziņas

Daugavpils skolā pēc konflikta no darba atlaiž divas skolotājas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Atkritumu poligonā Liepājas pusē atrod zīdaiņa līķi

Liepājā atkritumu poligonā šķirošanas cehā atrod mirušu zīdaini

Liepājā atkritumu poligona šķirošanas cehā atrasts miris zīdainis. Valsts policijā "TV Kurzeme" apstiprināja, ka atrasts meitenītes līķis.

Zīdaiņa līķis atrasts SIA "Eko Kurzeme" (tagad "Eco Baltia vide") atkritumu šķirošanas rūpnīcā "Skudras", kas atrodas "Liepājas RAS" teritorijā.

"Policija ieradās un jautāja, kur atrodas šķirošanas punkts. Un tas atrodas nomātajā poligona teritorijā, poligonu nomā uzņēmums "Eco Baltia vide". Cik es dzirdēju, šajā atkritumu plūsmā kartona iepakojumā tika atrasts kāda bērna līķis. "Liepājas RAS" darbojas jau 24 gadus, un šeit, poligonā, mēs pieņemam atkritumus kopš 2004. gada. Un šī ir pirmā reize, kad šāda situācija ir notikusi..." Rus.LSM.lv sacīja poligona apsaimniekošanas uzņēmuma "Liepājas RAS" valdes loceklis Normunds Niedols.

"Iepriekš policijas uzmanība mums tika pievērsta tikai tad, kad meklēja [pazudušo] zēnu Ivanu Berladinu, policija meklēja visur, katrs krūms tika pārbaudīts!" atcerējās Niedols.

Viņš skaidroja, ka uzņēmums "Eco Baltia vide" apkalpo to pilsētas pusi, kas atrodas uz ziemeļiem no Tirdzniecības kanāla.

Plašāku informāciju policija nesniedz izmeklēšanas interesēs, taču atkritumu apsaimniekotāji norāda – vietu, no kurienes vesta atkritumu partija, nebūs tik viegli atrast.  "Eko Baltija vide" sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Alise Zvaigzne Rus.LSM.lv pastāstīja, ka meklēšanas zona var būt daudz plašāka.

"Šodien ap pulksten 11.00 uz otrreizējai pārstrādei derīgo materiālu šķirošanas līnijas mūsu darbinieki, kas šos materiālus šķiro manuāli, atrada mazuļa ķermeni. Mēs nekavējoties pilnībā pārtraucām darbu un izsaucām policiju. Viss turpmākais process ir nodots policijai," stāstīja Zvaigzne.

"Bet sašķirotie atkritumi uz rūpnīcu nonāk no dažādām vietām Kurzemē, mēs nevaram noteikt nevienu sākotnējo vietu,

jo rūpnīca "Skudras" šķiro savāktos atkritumus no visurienes, pirms tos nosūta noglabāšanai uz atkritumu poligonu, kas atrodas netālu.

Pašlaik notiek izmeklēšana, un mēs nevaram sniegt plašāku informāciju. Kas attiecas uz uzņēmuma darbiniekiem, kuri bija šīs situācijas liecinieki, lūdzām viņus orientēties uz savu labsajūtu un doties mājās vai paņemt pāris brīvdienas, un, ja būs nepieciešams, sniegsim psiholoģisko palīdzību," sacīja Alise Zvaigzne.

Policijas Kurzemes reģiona pārstāve Madara Šeršņova
00:00 / 00:36
Lejuplādēt

Policija informēja, ka notikuma vietā informācija apstiprinājās – atkritumu poligona šķirošanas punktā atrasts jaundzimušas meitenes līķis.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas "Noziegumi pret personas veselību", un tiks nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu jaundzimušā nāves iemeslu. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti