Ādažu novada piejūras pludmalēs izvietos glābšanas riņķus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Atpūtas vietās Ādažu novada piejūras pludmalēs tiks izvietoti glābšanas riņķi un informatīvie stendi, informēja pašvaldība.

Pludmalēs Carnikavā un Gaujā izvietos divus informatīvos stendus. Pie tiem būs izvietoti arī glābšanas riņķi.

Informatīvos plakātus un glābšanas riņķus citās atpūtas vietās izvietos arī pašvaldības aģentūra, tos papildinās karte ar atrašanās vietu, tuvāko piebraucamo ceļu, kājām ejamo posmu un tā garumu līdz jūrai, kā arī apsaimniekotāja un pašvaldības policijas kontaktinformāciju.

Kopumā plānota deviņu stendu uzstādīšana.

Sabiedrības informēšanai plānots izmantot arī šūnapraides iespējas, ar īsziņu informējot un brīdinot iedzīvotājus par laika apstākļu riskiem.

Šādus soļus pašvaldība lēma spert pēc tam, kad jūlija sākumā Carnikavas pludmalē noslīka trīs cilvēki.

Traģisko gadījumu pašvaldība izvērtēja sadarbībā ar atbildīgajiem dienestiem, lai izvairītos no situācijām, kad operatīvajam transportam nav piekļuves pludmalei, kā arī novērstu nelaimes gadījumus nākotnē. Visas barjeras, kas liedza piekļuvi jūrai, ir noņemtas. Tāpēc vietvara aicina iedzīvotājus godprātīgi ievērot uzstādītās ceļazīmes.

Tikmēr Lilastē uzsākti auto stāvlaukuma paplašinājuma un atpūtas vietu labiekārtojuma būvdarbi, kas paredz arī operatīvā transporta vajadzībām izbūvētu nobrauktuvi līdz pludmalei. Nākotnē Lilastes pludmale, iespējams, varētu kļūt par pirmo oficiālo pludmali novadā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti