«Pasažieru vilciena» jaunais vadītājs būs Rodžers Jānis Grigulis

Par AS "Pasažieru vilciens" jauno valdes priekšsēdētāju kļūs pašreizējais AS "Latvijas dzelzceļš" padomes loceklis Rodžers Jānis Grigulis.

„Pasažieru vilciena” pārstāvis Egons Ālers Latvijas Radio pastāstīja, ka uzņēmuma padome Griguli iecēla amatā uz pieciem gadiem.

Egons Alers: Par jauno “Pasažieru vilciena” vadītājuZane Mače
  Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, 1977.gadā dzimušais Grigulis ieguvis maģistra grādu sociālo zinātņu vadībzinātnēs Latvijas Universitātē.

  Grigulis "Latvijas dzelzceļa" padomē tika iecelts pagājušā gada vasarā.

   

  Līdz tam viņš darbojies uzņēmējdarbībā, bijis vairāku uzņēmumu - SIA "Comperio", SIA "Plosti", SIA "Baltic Wood House", SIA "Bel Canto" - līdzīpašnieks un amatpersona - "Comperio" ārštata konsultants un valdes loceklis, "Plosti" finanšu un menedžmenta konsultants, uzņēmuma "Baltic Wood House" valdes loceklis un finanšu direktors, "Bel Canto" finanšu direktors.

   

  Būdams SIA “Comperio” valdes loceklis un ārštata konsultants, viņš līdzdarbojies starptautisku investīciju un attīstības projektu piesaistē un īstenošanā loģistikas un starptautiskās tirdzniecības jomā, sadarbojoties ar Tuvo Austrumu, NVS, Latīņamerikas un ASV partneriem, informēja Alers.

  "Pasažieru vilciena" padome saņēmusi akcionāra saskaņojumu izraudzītajam kandidātam un piektdien ar jauno valdes priekšsēdētāju plānots parakstīts pilnvarojuma līgumu.

  Jaunais uzņēmuma vadītājs konkursā meklēts, jo iepriekšējam valdes priekšsēdētājam beidzās pilnvaru termiņš.

  Atkārtotajā konkursā uz "Pasažieru vilciena" valdes priekšsēdētāja amatu saņemti kopumā 35 pieteikumi. Pieteicies bija arī līdzšinējais vadītājs Andris Lubāns, kurš startēja arī pirmajā konkursā, kas noslēdzās bez rezultāta.

  Lubānu "Pasažieru vilciena" valdes priekšsēdētāja amatā iecēla 2014.gada jūlijā.

  „Katram uzņēmumam ir vairākas attīstības stadijas – līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Lubāna galvenais uzdevums un lielākais izaicinājums bija nostabilizēt uzņēmumu un pēc ilgstoša nenoteiktības perioda radīt tajā paredzamību un stabilitāti. Savukārt tas, ko sagaidām no jaunā valdes priekšsēdētāja, ir gan līdzšinēji iesākto darbu pabeigšana, gan arī virzība uz vēl lielāku izaugsmi, turpinot pilnveidot „Pasažieru vilciena” tēlu, sniegto pakalpojumu klāstu un kvalitāti, kā arī veicinot „Pasažieru vilciena” konkurētspēju sabiedrisko pārvadājumu segmentā,” uzsvēra uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Sandis Šteins.

  Viņš arī pateicās Lubānam par sasniegtiem rezultātiem, “kādus iepriekš daudzi uzskatīja par neiespējamiem”, un realizētiem projektiem un nospraustiem ambicioziem, tai pašā laikā reāli sasniedzamiem mērķiem. 

  "Pasažieru vilciens" ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no "Latvijas dzelzceļa" veiktajām funkcijām. Iepriekš "Pasažieru vilciens" 100% bija "Latvijas dzelzceļa" meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Ekonomika
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti