Polijā izglābti uz Krieviju vesti tīģeri

Polijas varas iestādes un dabas draugi izglābuši deviņus tīģerus, kurus briesmīgos apstākļos ar kravas automašīnu centās nogādāt Krievijā. Patlaban dzīvnieki nogādāti divos zooloģiskajos dārzos un notiek to rehabilitacija.

“Mums izdevās izglābt deviņu tīģeru dzīvības. Mēs nezinām, cik ilga būs to ārstēšana. Viens no tīģeriem ir ļoti sliktā stāvoklī, un viņa acīs redzams izmisums. Pārāk mazajos sprostos bija tumšs, dzīvnieki tajos nespēja kustēties un bija spiesti dzīvot savos mēslos," teica Poznaņas zoodārza vadītāja Eva Zgrabčinska.

Kravas mašīna ar tīģeriem ceļā bija devusies 22. oktobrī no Itālijas galvaspilsētas Romas, bet četras dienas vēlāk sasniedza Polijas-Baltkrievijas robežu. Krava tika aizturēta, jo pārvadātājam nebija pareizi noformēti dokumenti, bet vēlāk speciālisti pievērsa uzmanību arī briesmīgajiem dzīvnieku pārvadāšanas apstākļiem. Vienu no 10 tīģeriem neizdevās izglābt, bet pārējos zooloģisko dārzu speciālisti  ārstē un baro ar pilnvērtīgu uzturu. Nākotnē dzīvnieki tikšot nogādāti īpašā centrā Spānijā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti