Obama atliek imigrācijas reformu

ASV prezidents Baraks Obama nolēmis uz laiku atlikt rīkojumu pieņemšanu par imigrācijas reformu. Kā paziņojusi ASV prezidenta administrācija, prezidents nevēloties šī jautājuma politizēšanu pirms novembrī gaidāmajām Kongresa vēlēšanām. Tieši imigrācijas reforma ir viena no galvenajām ASV prezidenta iekšpolitikas prioritātēm

ASV pašlaik dzīvo aptuveni 318 miljoni cilvēku, no kuriem vismaz 12 miljoni ir nelegālie imigranti.

ASV prezidents Baraks Obama par vienu no savām prioritātēm ir izvirzījis efektīvas imigrācijas sistēmas izveidi, kas vienlaicīgi gan garantētu valsts robežu drošību, gan arī nodrošinātu to, ka darba devēji nepieņem darbā imigrantus bez nepieciešamajiem dokumentiem.

Pēc prezidenta vārdiem, šādā situācijā ieguvēja nav ne ekonomika, ne valsts kopumā. Reformas kritiķi pēdējā laikā arvien biežāk uzsver, ka bažas radot plāni vienkārši legalizēt līdz šim nelikumīgi valstī esošos imigrantus.

Velsā notiekošā NATO samita laikā Obama esot pieņēmis lēmumu līdz novembrī gaidāmajām Kongresa vidustermiņa vēlēšanām nekādus lēmumus par reformas īstenošanu nepieņemt, lai šo jautājumu nepolitizētu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti