Krievijā sprādzienos munīcijas fabrikā 79 ievainotie

 Vairākos spēcīgos sprādzienos munīcijas rūpnīcā Dzeržinskas pilsētā, kas atrodas Krievijas Ņižņijnovgorods apgabalā, ievainoti 79 cilvēki. Sprādzienu apvidū izsludināts ārkārtas stāvoklis.

"Atbilstoši jaunākajai informācijai pēc sprādzieniem rūpnīcā "Kristall" pēc medicīniskās palīdzības vērsušies 79 cilvēki - 38 fabrikas strādnieki un 41 pilsētas iedzīvotājs. Bērnu ievainoto vidū nav," teikts Veselības aizsardzības ministrijas paziņojumā.

Cilvēku uzņemtajos video redzams, kā virs rūpnīcas “Kristall”, kas ražo spridzekļus armijas un civilajām vajadzībām, paceļas milzīgs dūmu mākonis. Iedzīvotāji aicināti turēt logus aizvērtus.

Ugunsgrēks turpinājies arī vairākas stundas pēc pirmās eksplozijas. Daļa fabrikas ēku ir nopostīta.

15 cilvēki nogādāti slimnīcās, bet nevienam nav dzīvībai bīstamu savainojumu, un neviens cilvēks nav gājis bojā, sacīja veselības jomas amatpersona.

Mediji citē amatpersonu pausto, ka cietušajiem ir "šrapneļu izraisītas vieglas un vidēji smagas brūces".

Sprādzienu spēks nodarījis postījumus piecām fabrikas ēkām un 180 netālajiem namiem.

Divi cilvēki tiek uzskatīti par pazudušiem, sacīja Ņižņijnovgorodas apgabala vicegubernators Dmitrijs Krasnovs.

Krievijas Izmeklēšanas komiteja paziņoja, ka ir sākta izmeklēšana par iespējamiem industriālās drošības pārkāpumiem rūpnīcā.

Netālu no vietas, kur noticis viens no sprādzieniem, atradušies pieci cilvēki, viņi visi droši evakuēti, aplecināja uzņēmuma pārstāvji.

Rūpnīcas "Kristall" trotila ražošanas cehā notikuši vairāki sprādzieni, bet pēc tam izraisījies ugunsgrēks, kas izpleties arī meža teritorijā, par notikumu gaitu vēsta TASS.

 Sprādzienu iemesls šobrīd nav zināms.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti