Dienas ziņas

Igaunija bloķē Eiroparlamenta deputātu skaita palielināšanu

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Grieķijā plosās meža ugunsgrēki

Grieķijā plosās meža ugunsgrēki

Pēc piedzīvotajām karstuma nedēļām Grieķijā ir sākušies plaši mežu ugunsgrēki. Vietējās glābēju ekipāžas vairs nespēj tikt galā ar dzēšanas darbiem, un vairākas reģiona valstis sūta savus ugunsdzēsējus palīdzēt Grieķijai.

Grieķijā kopš nedēļas sākuma plosās vairāki mežu ugunsgrēki. Rietumos no valsts galvaspilsētas Atēnām ugunsdzēsēji jau piekto dienu izmisīgi cenšas savaldīt postošo nelaimi. Vairāk nekā simt ēku ir smagi cietušas šajā reģionā vien.

Kopš šodienas Grieķijas varasiestādes ir ieviesušas dažādus pasākumus, lai izmitinātu un finansiāli atbalstītu ugunsnelaimē skartos iedzīvotājus.

Lai ierobežotu ugunsgrēkus, tika rakti lieli aizsardzības grāvji, kuri neļaus ugunij izplatīties tālāk.

"Šobrīd tiek veikti uguns savaldīšanas darbi kopā ar armijas tranšeju rakšanas aprīkojumu un ugunsdzēsības spēkiem, lai izveidotu ugunsdrošības joslas visā apkārtnē. Visi civilās aizsardzības spēki cīnījās ar liesmām visu nakti un turpina darboties ar jauniem spēkiem visās uguns frontēs," sacīja Grieķijas ugunsdzēsības dienesta pārstāvis Joannis Artopoioss.

Meža ugunsgrēki turpinās arī Grieķijas Rodas salā, kur evakuēti ir četri ciemi, kā arī viena viesnīca. Ugunsdzēšanas darbus traucē spēcīgie vēji, kas ļauj uguns liesmām izplesties plašā teritorijā.

Grieķijai palīdzību sniedz vairākas ugunsdzēsības lidmašīnas, kas ir ieradušās no  Kipras, Francijas, Izraēlas un Itālijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti