Sporta ziņas

EČ kvalifikācijas spēle sieviešu izlasēm Latvija 1:4 Zviedrija

Sporta ziņas

Latvijas hokeja virslīga

Latvijas šķēpmetēja Līna Mūze iekļauta Eiropas izlasē

Šķēpmetēja Mūze: Mačā pret ASV aizstāvēšu Latvijas un Eiropas godu

Nākamās nedēļas sākumā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā pirmo reizi kopš sešdesmitajiem gadiem risināsies Eiropas un ASV vieglatlētu komandu mačsacīkste. Zem Eiropas karoga vienīgā Latvijas sportiste būs šķēpmetēja Līna Mūze.

Gaidāmās sacensības Līnai būs interesantas, un viņa priecājas par iespēju startēt Eiropas komandā. "Ja visu laiku esmu aizstāvējusi Latvijas godu, šajā gadījumā aizstāvēšu Latvijas un Eiropas godu," Latvijas Televīzijai teica šķēpmetēja.

Mūze ir viena no pirmajām Latvijas vieglatlētēm, kas izpildījusi ne tikai pasaules čempionāta, bet arī Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas normatīvu. Tas sportistei dod mieru treniņos un sacensībās, kur palīdz sasniegt labākus rezultātus.

Tā kā sezonas vidū Līnai bija jādziedē potīte un vēlāk arī muguras trauma, pašlaik viņa lielu vērību pievērš fiziskajai sagatavotībai un spēka vingrinājumiem. Mūze atzīst, ka traumas viņu atmeta atpakaļ fiziskajā sagatavotībā, bet tehniskais līmenis pašlaik ir labs. Par fizisko gatavību Līna nesatraucas, jo nešaubās, ka spēku var uztrenēt ātri. 

Mūzei mačs Eiropa-ASV būs laba iesildīšanās pirms pasaules čempionāta, kas septembra beigās sāksies Katarā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti