Vimbldonas favorīti Džokovičs un Marejs turpina ceļu uz finālu

Vimbldonas turnīra divi galvenie favorīti Serbijas tenisists Novaks Džokovičs un brits Endijs Marejs trešdien guva uzvaras ceturtdaļfinālos un pretendēs uz iekļūšanu finālā, liecina rīkotāju informācija. Džokoviču pusfinālā gaidīs tikšanās ar argentīnieti Huanu Martinu del Potro, bet Marejam ceļu uz finālu centīsies aizšķērsot Polijas spēlētājs Ježijs Janovičs.

Pasaules ranga līderis Džokovičs ceturtdaļfinālā ar 7-6 (7-5), 6-4, 6-3 uzveica čehu Tomašu Berdihu, savukārt turnīra otrajai raketei Marejam pēc neveiksmīga sākuma izdevās piecos setos ar 4-6, 3-6, 6-1, 6-4, 7-5 pārspēt Spānijas spēlētāju Fernando Verdasko, kurš trešajā kārtā uzvarēja Ernestu Gulbi.

Del Potro vietu pusfinālā nodrošināja ar uzvaru 6-2, 6-4, 7-6 (7-5) pār spāni Davidu Fereru, kurš bija izlikts ar ceturto numuru un neizmantoja iespēju pirmo reizi Vimbldonā iekļūt četru spēcīgāko dalībnieku vidū.

Vimbldonā Džokovičs pusfinālā spēlēs jau ceturto gadu pēc kārtas. Līdz šim pēdējo reizi Vimbldonā viņš uzvarēja 2011.gadā, bet pērn pusfinālā zaudēja nākamajam čempionam Šveices tenisistam Rodžeram Federeram.

Mareja pretinieks noskaidrojās divu Polijas tenisistu cīņā - Janovičs ar 7-5, 6-4, 6-4 uzvarēja savu tautieti Lukašu Kubotu.