Gulbis zaudē cīņā par iekļūšanu Boštades tenisa turnīra ceturtdaļfinālā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 10 mēnešiem.

Ernests Gulbis ceturtdien Zviedrijā divos setos ar 3-6, 3-6 zaudēja francūzim Polam Anrī Matjē Boštades turnīra otrajā kārtā un netika ceturtdaļfinālā, liecina Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) informācija. Šogad 21 spēlē Gulbim ir tikai piecas uzvaras.

Gulbim arī līdzšinējās trijās savstarpējās cīņās ne reizi nebija izdevies pārspēt Matjē, kurš pasaules rangā ierindots 121.vietā. Boštadē Gulbja guvums bija 20 reitinga punktu par uzvaru pirmajā kārtā.

Iepriekš turnīrā kvalifikāciju pārvarējušais Matjē agresīvāk sāka spēli un ar Gulbja servē iegūtu punktu panāca 4-1 pārsvaru. Gulbis septītajā geimā vēl spēja tikt pie punkta pretinieka servē, izmantojot trešo breikbumbu, tomēr turpinājumā tūlīt pat zaudēja savu servi un turpinājumā arī setu.

Savukārt otrajā setā Matjē itin viegli tika galā ar Gulbja servi un izvirzījās vadībā ar 2-0. Francūža pārākums tāpat izpaudās seta turpinājumā un pēdējā geimā viņš vēlreiz lauza Gulbja servi.

Jau vēstīts, ka pirmajā kārtā Gulbis pārliecinoši pieveica turku Marselu Ilhanu, kurš reitingā šonedēļ ir 77. vietā.

Boštades turnīrs ar nepilnu 500 tūkstošu eiro balvu fondu tenisita jeb māla seguma laukumos beigsies svētdien. Turnīra uzvarētājs nopelnīs 250 ranga punktu.

Iepriekšējo turnīru Gulbis aizvadīja Vimbldonā, kur izstājās pirmajā kārtā. Boštadē Gulbis iepriekš karjerā spēlēja tikai vienreiz - 2007.gadā, kad netika tālāk par pirmo kārtu.