Neilands teicamā debijā finišē 23.vietā klasiskajā Milānas-Sanremo velobraucienā

Latvijas čempions Krists Neilands sestdien Itālijā izcīnīja 23.vietu par pavasara klasiku uzskatītajā klasiskajā Milānas-Sanremo velobraucienā, kas 294 kilometru distances lielākajā daļā risinājās smagos un lietainos laikapstākļos, liecina procyclingstats.com informācija.

Uzvarēja itālietis Vinčenco Nibali ("Bahrain Merida"), kurš vairāk nekā septiņas stundas ilgušā brauciena finiša sprintā noturējās priekšā tuvākajiem konkurentiem austrālietim Kalebam Evanam un Francijas riteņbraucējam Arno Demāram.

Izraēlas riteņbraukšanas akadēmijas komandas sastāvā startējušais Neilands finišēja grupā, kas no Nibali atpalika piecas sekundes. Distances pēdējā kāpumā nedaudz vairāk kā piecus kilometrus pirms finiša Neilands metās atrāvienā, kam nekavējās sekot Nibali, un drīz vien viņš 23 gadus veco latvieti atstāja aiz sevis.

Trīskārtējais pasaules čempions slovāks Peters Sagans finišu sasniedza sestais, savukārt pērn uzvarējušais polis Mihals Kvjatkovskis ieguva 11.vietu.

Milāna–Sanremo ir garākās viendienas sacensības, kurās Neilands startēja pirmoreiz.