PK posms rollerslēpošanā

Lauris Strautmanis uzvarējis Eiropas kausa posmā šaušanā ar mazkalibra ieroci 25m distancē

MTB maratons

Muižnieks un Jaunslaviete-Kipure uzvar Latvijas čempionātā kalnu riteņbraukšanas maratonā

Jēkabpils pusē Latvijas čempionātā kalnu riteņbraukšanas maratonā 30 grādu karstumā vīriešiem svētdien pārliecinoši uzvarēja galvenais favorīts Oskars Muižnieks, nodrošinot jau piekto titulu karjerā, bet sievietēm ātrākā bija Katrīna Jaunslaviete-Kipure.

Elites grupā vīriešiem Muižnieks 64 kilometru distancē uzvarēja ar gandrīz trīs minūšu pārsvaru pār tuvāko sekotāju Māri Bogdanoviču, bet trešais finišēja igaunis Jostens Vaidems.

Muižnieks intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka otrajā aplī kalnainajā un sarežģītajā trasē izdevās atrauties no sekotājiem, lai finišētu vienatnē.

Dāmām kārtējo reizi pārliecinoši triumfēja Jaunslaviete-Kipure, kura gan pa ceļam neiztika bez piedzīvojumiem. Otrā apļa vidū sevi lika manīt sāpoša kāja un līderei gadījās arī mazliet nomaldīties.

Pusmaratonā U-18 grupā saistoša cīņa par uzvaru izvērtās starp  Artjomu Sergijeviču un Raineru Zviedri. Šoreiz par 11 sekundēm ātrāks bija un par čempionu kļuva Zviedris.