Principiālā regbija duelī «Garkalne/Livonia» minimāli pārspēj «Stats/Ķekava» komandu

Latvijas regbija čempionātā sestdien ļoti principāla spēle līdz šim nepārspētā „Garkalne/Livonia” ar 21:19 sagādāja sezonas pirmo zaudējumu „Stats/Ķekava” vienībai.

Spēles pirmajā puslaikā sekmīgāk darbojās livonieši, kuri izdarīja divus piezemējumus, pateicoties kuriem puslaiku pabeidza 18:5 savā labā.

Otrajā puslaika aina mainījās – pa vējam spēlējošie „Stats/Ķekava” regbisti atbildēja arī ar diviem piezemējumiem, kā arī trāpīja realizācijas sitienus. Tikmēr „Garkalne/Livonia” vienīgos punktus guva ar patālu soda sitienu. Iespējams, kas tas arī bija izšķirošs moments, kas ļāva viņiem svinēt uzvaru mačā.

Uzvarētāji atzina, ka spēle bijusi ļoti grūta, paužot, ka gaidām aizraujoša cīņā par čempionu titulu.

Minimālais zaudējums „Stats/Ķekava” komandai nodrošināja vietu finālā, tomēr „Garkalne/Livonia” priekšā vēl viena spēle, lai garantētu sev vietu cīņā par zeltu.

Latvijas čempionāta fināls paredzēts 13. oktobrī.