Anglijas regbija izlase sagrauj ASV Pasaules kausa izcīņas spēlē. Spilgtākās epizodes

Japānā Pasaules kausa izcīīņas C jeb par nāves grupu dēvētās apakšgrupas spēlē ceturtdien Anglijas regbija izlase ar 45-7 sagrāva ASV. Amerikāņi goda piezemējumu guva pēc spēles pamatlaika beigām.

Anglija ļoti ātri parādīja, ka pelnīti saukti par favorītiem ne tikai šajā spēlē, bet arī grupā. Jau piektajā minūtē Džordžs Fords veica piezemējumu un panāca 5:0.

Fords veic Anglijas izlasei pirmo piezemējumu

Angļi turpināja asu spēli, un tā vainagojās panākumiem 24. minūtē, kad Billijs Vunipola veica piezemējumu un panāca jau 12:0.

Anglijas izlasei otrais piezemējums

32. minūtē angļiem jau trešais piezemējums - Liks Kovans Dikijs panāca 19:0. Tieši ar šādu rezultātu spēlētāji devās pārtraukumā.

Dikijs veic trešo piezemējumu

Tikai 47. minūtē, par spīti tam, ka angļi demonstrēja pamatīgu pārsvaru, viņi tika pie bonusa punkta turnīra tabulā, veicot ceturto piezemējumu - tas Džo Kokanasigas rēķinā. Ilgi nebija jāgaida arī piektais un sestais piezemējums.

Ceturtais piezemējums Anglijas izlasei

Amerikāņiem izdevība radās pēc pamatlaika beigām, un Brūsam Kempbelam izdevās gūt goda piezemējumu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 45:7.

Pirmais piezemējums turnīrā ASV

Spilgtākie spēles momenti

Anglijai šī jau ir otrā spēle Pasaules kausa izcīņā. Pirmajā tā ar 35:3 pārliecinoši uzvarēja Tongas regbija izlasi. Savukārt ASV ar šo spēli sāk savu dalību prestižajā turnīrā.

Ceturtdien iepriekš B apakšgrupā spēli aizvadīja Itālijas un Kanādas valstsvienības. Itāļi šajā spēlē bija favorīti un šo statusu pierādīja, uzvarot ar 48:7.

Itālija - Kanāda. Visa spēle

Itālijas regbija izlase izvirzījās vadībā jau pašā spēles ievadā, bet pirmo piezemējumu Brāms Steins veica jau septītajā minūtē, panākot Itālijai 8:0.

Itālijas izlasei pirmais piezemējums

Pēc piecām minūtēm vēl viens piezemējums Dena Buda izpildījumā, un Itālijas izlase jau pārliecinošā vadībā, pierādot, ka neizteiksmīgā spēle pret Namībiju bija vien neveiksmīga apstākļu sakritība, ne likumsakarība.

Otrais piezemējums itāļiem

Kanādai pirmajā puslaikā punktus gūt tā arī neizdevās, un pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 17:0 Itālijas regbija izlasei par labu.

Pirmā puslaika spilgtākie brīži

Arī otrajā puslaikā itāļi turpināja dominēt, jau 43. minūtē atkal veicot piezemējumu un panākot 22:0.

Sebastjana Negri piezemējums

Otrā puslaikā vidū Itālijai jau ceturtais piezemējums, panākot 36:0 un nodrošinot bonusa punktu turnīra tabulā.

Itālijas izlasei ceturtais piezemējums

Tikai 68. minūtē beidzot arī Kanādas izlase tika pie pirmajiem punktiem šajā spēlē un visā turnīrā, kad Endrjū Koe veica piezemējumu, panākot 36:5.

Kanādai pirmais piezemējums

Pēc tam Itālija ofensīva turpinājās. Piektais piezemējums šajā spēlē Federiko Cani izpildījumā.

Cani piezemējums

Un pēc brīža jau sestais piezemējums - Mateo Minoci panāca 48:7.

Minoci panāk sesto piezemējumu Itālijai

Spilgtākie brīži

Itālijai šī bija jau otrā spēle. Pirmajā tā parādīja diezgan neizteiksmīgu sniegumu spēlē pret Namībiju, tomēr guva uzvaru ar 47:22. Tikmēr Kanādai šis bija pirmais mačs prestižajā turnīrā.

Vēlāk ceturtdien spēles aizvadīs C apakšgrupas komandas Anglija un ASV. Mača tiešraide plkst. 13.35 LTV7 un replay.lv.

Pasaules kausa izcīņā 12 Japānas pilsētās komandas pirmajā posmā ir sadalītas četrās apakšgrupās un izspēlēs apļa turnīru. Pa divām spēcīgākajām katras grupas komandām iekļūs ceturtdaļfinālā, kā arī katras grupas trīs labākās komandas garantēs dalību 2023.gada Pasaules kausa izcīņā.

Kausa ieguvēji kļūs zināmi finālā 2.novembrī Jokohamā.