Sporta ziņas

Smiltenes kauss riteņbraukšanā

Sporta ziņas

Latvijas futbola virslīga

Stupelis

Pasaules čempionu blakusvāģu motokrosā Stupeli mājās sagaida titula cienīgi

Mājās atgriezies par četrkārtējo pasaules čempionu motokrosā kļuvušais blakusvāģu kantētājs Kaspars Stupelis, kuru iegūto lauru cienīgi sagaidīja lidostā "Rīga". Uzvarētāju sagaidīja pulciņš radu, draugu un atbalstītāju, bet ārpus termināla arī īpaši apdrukāta automašīna.

Stupelis priecājās par atgriešanos mājās un atzina, ka tik iespaidīgu sagaidīšanu piedzīvojis pirmoreiz. Kopā ar Nīderlandes pilotu Etjēnu Baksu izcīnīto uzvaru pasaules čempionātā Kaspars velta ne tikai sev, bet arī draugiem, sponsoriem un visiem, kas juta viņam līdzi. 

"19 gadus neviens nebija mani tā sagaidījis, riktīgi esmu pārsteigts! Forši," teica Stupelis.

Sezona Stupelim nebija viegla kaut vai tāpēc, ka kājai tika noplēsta āda un piedzīvoti trīs lūzumi. Kaspars sezonas gaitā nevēlējās par savām vainām runāt, lai nedotu iespējas konkurentiem kaut ko izspēlēt, kā arī nevēloties atskaitīties Starptautiskās Motosporta federācijas (FIM) dakteriem.

Nākamajā sezonā Stupelis ar Baksu pēc pilota lēmuma kopā vairs nestartēs, un pašlaik Kaspars vēl nezina, ko darīs nākotnē. Taču jau šajā nedēļas nogalē Stupelim paredzētas čempiona svinības Vecpiebalgā, bet sezona viņam vēl nav beigusies, jo 5.oktobrī paredzēts starts Latvijas izlasē Nāciju motokrosā Vācijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti