Karro veiksmīgs otrais brauciens paceļ uz 15.vietu Brazīlijā

Matīsam Karro svētdien Brazīlijā otrajā braucienā iegūtā 8.vieta ļāva pakāpties uz 15. pozīciju pasaules čempionāta motokrosā trešajā posmā prestižākajā MXGP klasē, informēja organizatori. Uzvarēja pasaules čempions Antonio Kairoli no Itālijas, kurš bija ātrākais abos braucienos.

Karro sacīkstēs nopelnīja 14 ieskaites punktus, tostarp vienu punktu par 20.vietu pirmajā braucienā. Otrs Latvijas braucējs MXGP klasē Augusts Justs posma kopvērtējumā ieguva 22. vietu, nopelnot divus punktus par otrajā braucienā ieņemto 19.vietu. Pirmajā braucienā Justs nevienu apli neveica un tika ierindots 30.pozīcijā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc trim posmiem Kairoli ir vadībā ar iekrātiem 142 punktiem. Karro ar 28 punktiem saglabāja 19. vietu, savukārt Justs ar 10 punktiem ieņem 21. vietu.

Brazīlijā MX2 klasē startēja 17. vietu ieguvušais Roberts Justs, kurš abos braucienos ierindojās 16. vietā un summā saņēma 10 punktu. Uzvarēja Šveices motosportists Arno Tonuss, kurš ar 112 punktiem pārņēma vadību kopvērtējumā. Robertam Justam 20 punktu ļauj ieņemt 20. pozīciju summā.

Nākamais no pasaules čempionāta sezonā paredzētajiem 18 posmiem risināsies 13. aprīlī Itālijā.