Karro pasaules motokrosa čempionātu sāk ar 19.vietu Katarā

Matīss Karro sestdien Katarā ieguva 19.vietu pasaules čempionāta motokrosā pirmajā posmā prestižākajā MXGP klasē, liecina rīkotāju informācija. Pirmajā braucienā Karro izstājās, bet otrajā braucienā finišēja 15.vietā un nopelnīja sešus ieskaites punktus.

Pirmajā braucienā Karro veica tikai sešus apļus, līdz bija spiests izstāties un tika ierindots 22.vietā. MXGP klasē cīņu sāka arī Augusts Justs, kurš startēja tikai pirmajā braucienā, taču nefinišēja un pēc viena apļa veikšanas ieņēma 23.vietu. Kopvērtējumā Justs ierindojās pēdējā -24.- vietā.

Uzvarēja francūzis Gotjē Polēns, kurš finišēja pirmais otrajā braucienā, bet pirmajā braucienā mērķa līniju šķērsoja trešais. Otro vietu ieguvušais vācietis Maksimilians Nagls uzvarēja pirmajā braucienā, taču otrajā viņš ierindojās 4.vietā.

MX2 klasē 20. vietu ieguva Roberts Justs - pirmajā braucienā par 17. vietu viņš saņēma četrus punktus, bet otrajā braucienā ierindojās 22. vietā. Uzvarēja Nīderlandes motokrosists Džefrijs Herlingss. Pasaules čempionāta posmā sievietēm Samanta Josta ieņēma 19. vietu, divos braucienos ierindojoties attiecīgi 19. un 18. vietā.

Pasaules čempionāta turpinājumā nākamais posms būs pēc nedēļas Taizemē. Sezonā kopumā paredzēti 18 posmi.