Karro izcīna 17.vietu pasaules motokrosa čempionāta posmā

Matīss Karro svētdien Taizemē izcīnīja 17.vietu pasaules čempionāta motokrosā otrajā posmā prestižākajā MXGP klasē, informēja organizatori. Tāpat kā pirmajā posmā Karro pirmajā braucienā izstājās, bet otrajā braucienā ieguva 13.vietu un nopelnīja astoņus ieskaites punktus.

Pirmajā braucienā Karro veica tikai divus apļus, līdz izstājās un tika ierindots priekšpēdējais 26.vietā. Savukārt vēl viens Latvijas motosportists Augusts Justs abos braucienos finišēja 17.vietā un summā ar astoņiem punktiem ieguva 18.vietu.

Uzvarēja itālietis Antonio Kairoli, kurš bija ātrākais abos braucienos. Otro un trešo vietu sadalīja beļģi Klemēns Desāls un Žeremijs van Horbēks, kuri tādās pašās pozīcijās bija arī abos braucienos.

Kopvērtējumā līderis ar 92 punktiem ir Kairoli, turpretim Karro ar 14 punktiem ieņem 19.vietu. Justs ar sezonā pirmajiem astoņiem punktiem ir 22.vietā.

MX2 klasē 20. vietu ieguva Roberts Justs - pirmajā braucienā par 21. vietu viņš punktus nesaņēma, bet otrajā braucienā finišēja 15. vietā un nopelnīja sešus punktus. Otrajā posmā pēc kārtas uzvarēja Nīderlandes motokrosists Džefrijs Herlingss.

Pasaules čempionāta trešais posms marta beigās risināsies Brazīlijā. Sezonā kopumā paredzēti 18 posmi.