Igaunijas pilots Plangi uzvar rallijā «Kurzeme»

Igauņu pilots Sīms Plangi ar "Mitsubishi Lancer Evo X" sestdien uzvarēja arī rallijā "Kurzeme", kas bija Latvijas autorallija čempionāta (LRČ) sestais posms.

Plangi bija labākais sešos no 12 ātrumposmiem, sacensību noslēgumā par 11,3 sekundēm apsteidzot Jāņa Vorobjova un Andra Mālnieka ("Mitsubishi Lancer Evo X") ekipāžu.

Savukārt trešajā vietā palika Jānis Berķis un Edgars Čeporjus ("Mitsubishi Lancer Evo IX").

LRČ1 klasē triumfēja Berķa ekipāža, LRČ2 vērtējumā pirmo vietu ieņēma Plangi, bet LRČ3 ieskaitē, kur sportisti startē ar priekšējās piedziņas automašīnām, pirmais bija Latviju pārstāvošais krievs Nikolajs Grjazins ("Peugeot 208 R2").

Zīmīgi, ka Plangi ekipāža uzvarējusi visos šīs sezonas Latvijas čempionāta etapos. Līdz sezonas beigām atlikuši vēl divas sacensības - rallijs "Tartu" un rallijs "Latvija".