Ekonomikas ministrija lūdz izsludināt jaunu konkursu uz LIAA direktora amatu

Ekonomikas ministrija (EM) lūgusi Valsts kanceleju izsludināt jaunu konkursu uz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora amatu, informēja ekonomikas ministra padomnieks komunikācijas jautājumos Rolands Pētersons.

Valsts kancelejā informēja, ka tā ir saņēmusi EM lūgumu izsludināt jaunu konkursu uz LIAA direktora amatu. Līdzko no ministrijas būs saņemta visa nepieciešamā informācija konkursa sagatavošanai, tā konkurss tiks izsludināts.

Kā zināms, ekonomikas ministrs Viktors Valainis (Zaļo un Zemnieku savienība) šā gada 22. aprīlī nolēma izbeigt iepriekšējo konkursu uz LIAA direktora amatu bez rezultāta.

Valainis intervijā Latvijas Radio raidījumā "Labrīt" iepriekš skaidroja, ka konkursa rezultātā cerēja sagaidīt kandidātus ar plašāku pieredzi uzņēmējdarbībā, bet mazāku pieredzi politiskajā jomā. 

LIAA direktora amats ir vakants kopš pērnā gada septembra beigām, kad to pameta Kaspars Rožkalns. Par aģentūras vadītājas pienākumu izpildītāju tikmēr iecelta direktora vietniece eksporta jautājumos Iveta Strupkāja. 

KONTEKSTS:

LIAA direktora amata konkursā bija pieteicies rekordliels pretendentu skaits – 52, un konkursa rezultātā ekonomikas ministram Viktoram Valainim tika piedāvāta izvēle starp diviem finālistiem: Baibu Bļodnieci un Fredi Bikovu. 

Tomēr ministrs pauda vēlmi redzēt informāciju par plašāku kandidātu loku, jo piedāvājums neatbilst tam, ko viņš gaidīja no komisijas, ziņoja LTV raidījums "De facto". Valsts kancelejā gan norādīja, ka atklāt šādas ziņas ministram viņiem liedz likums. 

Rezultātā ministrs nolēma izbeigt konkursu uz LIAA direktora amatu bez rezultāta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti