Biķerniekos spīdvejā sacentīsies Latvijas un Igaunijas komandas

Sestdien, 8. augustā, Biķernieku spīdveja trekā notiks amatieru spīdveja sacensības, kurās ieeja skatītājiem ir bez maksas. Sacensībās piedalīsies Latvijas un Igaunijas spīdveja komandas.

Latvijas komandas sastāvā startēs Daugavpils komandas juniori. Par sacensību favorītiem tiek uzskatīti Daugavpils spīdveja kluba „Lokomotiv” braucēji Jevgeņijs Kostigovs un Ivans Plešakovs.

Spīdvejs ir pasaulē populārs un aizraujošs motosporta veids. Biķernieku spīdveja treks tika atklāts 2014. gadā un tajā jau veiksmīgi aizvadīts Speedway Grand Prix pasaules čempionāta pusfināls. Lai popularizētu spīdveju un atrastu jaunus talantus, kuri būtu spējīgi savaldīt spīdveja motociklu, Biķernieku spīdveja skolā jau kopš jūlija aktīvi norisinās treniņi.

Skatītājiem šī būs lieliska izdevība iepazīt šo tehniski sarežģīto sporta veidu, kā arī uzzināt vairāk par iespēju jauniešiem piedalīties Biķernieku spīdveja skolas treniņos.

Treniņbraucieni sāksies jau plkst. 13, bet sacensību pirmais starts paredzēts plkst. 14. Ieeja apmeklētājiem caur trases galvenajiem vārtiem (8. vārti).

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti