Bakss/Stupelis uzvar ekipāžu pasaules čempionāta motokrosa posmā

Latvijas motokrosa kantētājs Kaspars Stupelis ekipāžā ar holandiešu pilotu Etjēnu Baksu pirmdien izcīnīja uzvaru pasaules čempionāta sestajā posmā motokrosā motocikliem ar blakusvāģi, kas norisinājās Oldebroekas trasē, liecina organizatoru informācija.

Bakss/Stupelis bija ātrākie abos braucienos, nopelnot 50 punktus un izcīnot uzvaru posmā. Viņiem šis bija otrais panākums šosezon pasaules čempionātā, jo abi izcīnīja uzvaru arī piektajā posmā Vācijā.

Beļģis Jans Hendriks un latviešu kantētājs Elvijs Mucenieks, kuri abos braucienos bija trešie, ar 40 punktiem posmā ieņēma otro vietu. Uz goda pjedestāla tika arī holandieši Daniels Vilemsens/Robijs Bakss, kuri braucienos bija piektajā un otrajā vietā.

Igaunis Kerts Variks un Haralds Kurpnieks posmā ieguva 12. vietu, bet braucienos bija 15. un 13. vietā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc sešiem posmiem līderpozīcijas saglabāja francūži Valentīns Žiro/Nikolā Masē, kuri posmā ieņēma ceturto vietu. Pēc sešiem posmiem viņiem ir 220 punkti, taču Bakss/Stupelis, kuri ieņem otro vietu, atpaliek vairs tikai par deviņiem punktiem. Trešajā pozīcijā ir Hendriks/Mucenieks ar 190 punktiem. Variks/Kurpnieks ar 51 punktu ir 15. vietā.

Pasaules čempionāts turpināsies 7. jūnijā Vecumnieku novada Stelpē, kur Pīlādžu trasē notiks septītais posms. Otrs Latvijas posms notiks Ķegumā 9. augustā. Šosezon notiks 15 posmi, jo viens, kuram vajadzēja maija sākumā notikt Ukrainā, tika atcelts.