Rozītis iegūst 5.vietu pasaules čempionātā junioriem, Zirne netiek desmitniekā

Riks Kristens Rozītis piektdien Īglsas trasē, Austrijā, ieguva 5.vietu pasaules čempionātā kamaniņu sportā junioriem, savukārt Soču ziemas olimpiskajām spēlēm kvalificējusies Ulla Zirne meiteņu konkurencē ierindojās 11.vietā, informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijā.

Lietainos laikapstākļos Rozītis divu braucienu summā sasniedza rezultātu viena minūte un 41,694 sekundes. Pēc pirmā brauciena viņš bija ceturtais, tomēr otrajā braucienā ieņemtā 5.vieta Rozīti atvirzīja zemāk arī kopvērtējumā. Uzvarētājam vācietim Tonijam Grefem Rozītis zaudēja 0,221 sekundi.

Kristers Aparjods savās pirmajās sacensībās junioru konkurencē ierindojās 18.vietā, bet Edgars Karnītis ieguva 32.vietu 41 dalībnieka konkurencē.

Savukārt Zirne divu braucienu summā finišu sasniedza pēc minūtes un 21,781 sekundes. Pirmajā braucienā Zirne bija 11.vietā un viņas pozīciju neizmainīja arī 15.vieta otrajā braucienā. Uzvarēja itāliete Andrea Vetere, kura Zirni apsteidza par 0,601 sekundi. Zirne pēc finiša bija vīlusies par laikapstākļiem.

"Braucu uz Austriju ar domu par trijnieku, bet šādos laika apstākļos nav iespējams braukt. Domājot par Sočiem, es nevarētu teikt, ka šajā čempionātā kaut ko daudz ieguvu," sacīja Zirne.

Kendija Aparjode un Alise Mitkus ieņēma attiecīgi 23. un 24.vietu. Startēja 52 dalībnieces.

Pasaules čempionāta noslēgumā sestdien startēs divnieku ekipāžas un būs komandu stafete.