Brāļu Šicu kamaniņu divnieks sezonu noslēdz ar bronzu

Latvijas kamaniņu braucēju divnieku ekipāža Juris un Andris Šici sestdien Kēnigszē trasē noslēdzošajā devītajā Pasaules kausa posmā sestdien izcīnīja bronzas medaļas, liecina organizatoru informācija.

Par pēdējā brauciena uzvarētājiem kļuva vācieši Toni Egerts/Saša Benekens, kuri palika nepārspēti abos braucienos. Otrajā vietā, atpaliekot par 0,266 sekundēm, ierindojās viņu tautieši Tobiass Vendls/Tobiass Artls. Savukārt trešie bija brāļi Šici, kuri no uzvarētājiem divu braucienu summā atpalika 0,555 sekundes.

Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš šajās sacensībās izcīnīja desmito vietu, no līderiem divu braucienu summā atpaliekot 1,885 sekundes.

Pasaules kauss nonāca Egerta/Benekena īpašumā, kuri sezonā sakrāja 872 punktus. Otrie, atpaliekot par 25 punktiem, bija Vendls/Arlts, bet trešie ar 720 punktiem ir brāļi Šici. Gudramovičs/Kalniņš sezonu noslēdza piektajā vietā, sakrājot 543 punktus.

Vēlāk sestdien uz starta devās dāmas, kur no Latvijas kamaniņbraucējām labāko rezultātu uzrādīja Elīza Cauce, kura ierindojās devītajā vietā. Par sacensību uzvarētāju kļuva vāciete Anna Bereitere, kura par 0,078 sekundēm apsteidza tautieti Jūliju Taubicu, bet trešajā vietā krieviete Viktorija Demčenko, kura uzvarētājai zaudēja 0,147 sekundes.

Cauce pirmajā braucienā uzrādīja 11. laiku, bet otrajā bija sestā, kas ļāva ierindoties devītajā vietā, līderei zaudējot 0,534 sekundes.

Ulla Zirne ierindojās 13. vietā, Bereiterei divu braucienu summā zaudējot 0,966 sekundes, bet Kendija Aparjode palika 15. vietā,  no uzvarētājas atpaliekot 1,158 sekundes.

Kausa kopvērtējumā triumfēja Taubica ar 965 punktiem, otrajā vietā ierindojās krieviete Tatjana Ivanova ar 857 punktiem, bet trijnieku noslēdz Demčenko ar 722 punktiem. Aparjode ar 457 punktiem ir astotajā pozīcijā, devītā ar 456 punktiem ir Cauce, bet Zirne ar 355 punktiem ierindojas 14. pozīcijā.

Noslēdzošais Pasaules kausa posms turpināsies sestdien, kad startā dosies vīri un notiks arī komandu stafete.