Rīgas «Dinamo» pēcspēles metienu sērijā piekāpjas Ņižņijnovgorodas «Torpedo»

3903 skatītāju priekšā trešdien Rīgas “Dinamo” pēcspēles metienos ar 1:2 piekāpās Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenētajai Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, liecina organizatoru informācija. Diemžēl pilsētas, kurā satek Volga un Oka, kluba sastāvā diskvalifikācijas dēļ nevarēja spēlēt Latvijas hokeja uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Spēles rezultātu tikai otrajā trešdaļā atklāja Georgijs Pujacs, asistējot Miķelim Rēdliham un Džastinam Šagam – šādi tika izmantots vairākums, kamēr “Torpedo” spēlētājs Maksims Osipovs izcieta divu minūšu noraidījumu par klupināšanu.

“Torpedo” rezultātu izlīdzināja tikai trešā perioda pašā ievadā, kad, vienādos sastāvos spēlējot, Dmitrijs Semins izrādījās pārāks par “Dinamo” vārtu sargātāju Jāni Kalniņu.

Pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1. Arī papildlaikā uzvaras vārtus gūt neizdevās. Bet pēcspēles metienos pārāki izrādījās “Torpedo” hokejisti, ļaujot rīdziniekiem šajā spēlē nopelnīt tikai vienu punktu.

“Dinamo” šobrīd ir visas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pastarīte, 23 spēlēs iekrājot tikai 13 punktus.