Par mača zvaigzni atzītais Girgensons izceļas ar piespēlēm «Sabres» uzvarā

Zemgus Girgensona divas rezultatīvas piespēles otrdien palīdzēja Bufalo "Sabres" ar 3:2 viesos pārspēt Toronto "Maple Leafs" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucēju atzina par mača trešo spilgtāko zvaigzni, liecina NHL informācija. Uz dalību izslēgšanas spēlēs vairs nepretendējošā Bufalo komanda pārtrauca četru zaudējumu sēriju, bet Zemgus guva NHL karjerā 100. rezultativitātes punktu.

Ar sejas aizsargmasku spēli aizvadījušais Girgensons laukumā bija 19 minūtes (18:38), divreiz meta pa vārtiem un viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1. Abas Girgensona rezultatīvās piespēles pie vārtu guvuma palīdzēja tikt "Sabres" uzbrukuma līderim Džekam Aikelam, kurš tika atzīts par mača spožāko zvaigzni.

Aikels gūst vārtus pēc Girgensona piespēlēm

Pirmajā trešdaļā Aikels pēc Girgensona piespēles atklāja rezultātu, bet pēdējā perioda vidū guva uzvaras vārtus. "Maple Leafs" hokejisti savā laukumā nebija zaudējuši 13 spēlēs pēc kārtas, kas šosezon ir NHL rekords.

Līdz šim pēdējoreiz divus rezultativitātes punktus spēlē Girgensons iekrāja 12.oktobrī pret Sanhosē "Sharks", kad arī divreiz rezultatīvi piespēlēja.

Ar 78 spēlēs gūtiem 60 punktiem "Sabres" ir stabili pēdējā vietā Austrumu konferencē, no tuvākajiem konkurentiem Otavas "Senators" atpaliekot trīs punktus, turklāt sāncenšiem ir spēle rezervē. Pēc divām spēlēm izbraukumā "Sabres" nākamo cīņu aizvadīs savā laukumā, ceturtdien uzņemot Detroitas "Red Wings".

Girgensons šosezon 68 spēlēs ir iemetis septiņus vārtus un septiņas reizes rezultatīvi piespēlējis. NHL karjerā Girgensons piecās sezonās ir iekrājis 100 punktu par 44 gūtiem vārtiem un 56 rezultatīvām piespēlēm.