Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp/Venta 2002" - HK "Liepāja" 5.spēle

Latvijas hokeja virslīga. "Mogo/LSPA" - HK "Zemgale/LLU"

Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp/Venta 2002" 4:2 HK "Liepāja" 5.spēle

«Olimp/Venta 2002» hokejisti uzveic HK «Liepāja», pirmie sasniedz Latvijas čempionāta finālu

"Olimp/Venta 2002" trešdien Piņķos pusfināla sērijas piektajā spēlē ar 4:2 uzvarēja HK "Liepāja" hokejistus un pirmie iekļuva Latvijas čempionāta finālā, liecina organizatoru informācija.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Olimp/Venta 2002" bija pārāki ar 4:1.

Ceļā uz ceturto uzvaru sērijā Sandis Grīnbergs un Miķelis Rēdlihs pirmajā trešdaļā laukuma saimniekiem nodrošināja divu vārtu pārsvaru. Linards Mazurs-Mago otrajā periodā viesiem rezultāta starpību samazināja, bet pēdējā trešdaļā Artūrs Salija panāca izlīdzinājumu. Tomēr Rēdlihs piecas minūtes pirms beigu svilpes iemeta izšķirošo ripu un mača izskaņā Emīls Ezītis vēl trāpīja tukšos vārtos.

Otrā pusfinālā regulārajā sezonā spēcīgākā komanda “Zemgale/LLU” ar 3:2 sērijā ir vadībā pret “Mogo/LSPA” un nākamajā spēlē ceturtdien Rīgā var nodrošināt vietu finālā.

Turnīra nolikums paredz pirmo spēli finālsērijā cīņā līdz četrām uzvarām aizvadīt 7.aprīlī, bet čempioni kļūs zināmi ne vēlāk kā 19.aprīlī.