Merzļikins guvis traumu, nespēlēs izšķirošajā kvalifikācijas spēlē

Piektajā Stenlija kausa izcīņas kvalifikācijas mačā svētdien "Blue Jackets" vārtos stāsies Jūnass Korpisalo, jo Elvis Merzļikins guvis savainojumu, pirms spēles atklāja komandas pārstāvji. Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts ir 2-2.

Latviešu vārtsarga trauma un tās nopietnība nav sīkāk komentēta.

Jau ziņots, ka piektdien "Blue Jackets" ar Merzļikinu vārtos četras minūtes pirms mača beigām ielaida trīs ripas un papildlaikā piedzīvoja zaudējumu. Tieši pēc šīs spēles latvietis guvis savainojumu.

Iepriekš Merzļikins izslēgšanas turnīrā debitēja trešajā spēlē, kad laukumā devās pēc maiņas otrajā periodā, palīdzot "Blue Jackets" atspēlēties no 0:3 un tikt pie panākuma.

Izšķirošā piektā kvalifikācijas kārta spēle Kolumbusas vienībai paredzēta svētdien 3.00 pēc Latvijas laika.